VW Sharan 2007 - skrat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Nisho
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 31.03.2008 14:16
Zdieľať na Facebook

VW Sharan 2007 - skrat

Príspevok od používateľa Nisho »

Zdravím, dnes sa mi stala taká vec, že mi počas jazdy začal horieť pravý ostrekovač. Ducha plne som vytiahol hasiací prístroj a snažil som sa to uhasiť ale márne. Podarilo sa mi to vodou do ostrekovačov. Kde mohla nastať chyba? Mohlo sa stať, že sa mi prerazil nejaký káblik na kostru a urobilo by to až taký skrat? Z ostrekovača šľahali plamene... Nestalo sa niekomu už niečo podobné?
Používateľov profilový obrázok
jaroslavelektro
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 23.05.2019 07:27
Bydlisko: východ
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaroslavelektro »

dobrý deň

Ano , jedná sa o výhrevnú Trysku ostrekovača je istená poistkou dole pod volantom číslo poistky si z hlaví nepametám ale preverte návod na obsluhu.
Nisho
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 31.03.2008 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nisho »

Malý update. Po rozobratí som si všimol, že hadička ktorá vedie ku dýze na ostrek okna je prasknutá. Problém bol,že ta hadička je spolu s kabelážou k vyhrevu ostrekovača. Pravdepodobne mi kvapalina do ostrekovačov zatiekla do kabeláže a vznikol skrat. Je to úplná banalita, ale keby šoférovala moja žena tak auto zhorí... Čím som starší, tak tým menej elektroniky v aute budem vyžadovať.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

cim si starsi, tym ukrutne preukrutne VIACEJ elektroniky v aute dostanes. Rovnako aj ja. Ci sa ti to paci alebo nie...

Nie, na Skode 1000MB nebudes jazdit ani o desat rokov, ani o dvadsat. Ani nebudes moct, ani nebudes chciet. Blbe ale je to tak.
Nisho
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 31.03.2008 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nisho »

Mp3turbo to je mi jasné :-\ mimochodom, ten ostrekovač sa dá zohnať jedine originál diel a aj ten som si nechal poslať z Budapešti. Je to sada, ľavá aj pravá strana s výhrevom. Pekných 73 ečiek. Auto mám v pláne predať tak nech mám svedomie čisté
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných