VW Golf IV , 85 kW r.v. 2000 - výkon

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matkonagy
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.11.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV , 85 kW r.v. 2000 - výkon

Príspevok od používateľa matkonagy »

Zdravím je tu veľa tém s podobným obsahom ale rady z tých tém mi nejak nepomohli tak sa obraciam na vašu pomoc.. Tdi-pd 85kw ajm 290xxx rok v 2000. Problém je v tom ze auto proste neťahá a na neutrál sa nenechá vytočiť do červeného esp off samozrejme. Celkovo sa motor nechce nechať vytočiť robí mi to od kúpy a bývali majiteľ tomu veľa údržby nedával.. Vag bez chyby ukazuje iba chyby o ktorých viem a ktoré sú skôr elektronické.. Regulácia na turbe ide celkom ľahko vôbec nie je pridreta pod tlakové hadičky skontrolovane sú ok.. Možno blbosť ale egr ventil je v celku dosť špinavý a tečie odtiaľ všetko možné otázka znie môžu stade unikat tlaky na toľko ze to vôbec nechce ísť? Motor do 2500 otc ide v celku ok ale potom už je mŕtvy.. Vedenie nemá dieru iná ten egr je strašne špinavý a ešte nebol čas sa dostať na jeho čistenie pripadne výmenu. Auto nedymi nehadze do nudzaku štartuje pekne aj keď mrzne nechápem tomu.. Test zataze nebol urobený nakoľko v okolí to nikto nerobí ak viete o niekom v okolí veľkého krtisa bolo by fajn.. Nejaké rady typy? Budem rad za hocičo a kat off
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

nuž, mechanika treba hľadať za hranicami chotára.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Treba urobiť log za jazdy a skontrolovať čo tam nesedí. Bez toho sa nepohneš! Či bude mechanik z Krtíša alebo z Moldavy je jedno, lacnejšie bude opraviť príčinu ako naslepo meniť všetko možné.
matkonagy
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.11.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matkonagy »

A ešte spätný ventil na podtlak som nedokázal najst co mi pri rotackach problém nerobilo kukal som každú hadičku ale proste tam nie je buď so hlúpy ale nwm... Neviete kde sa nachádza pripadne na ktorom '' Tčku'' je
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných