subwoofer zapojenie +

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

slovacik556
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.04.2019 14:53
Zdieľať na Facebook

subwoofer zapojenie +

Príspevok od používateľa slovacik556 »

Dobrý deň.
Chcel by som sa niekoho skúsenejšieho opýtať, že kde presne na Peugeot 307 1.6 (16v) 2001 mám ťahať kábel z kabíny do motorového priestoru? Tak, aby som nemusel demontovať polovicu predku? Pretože pod pedálmi som tam nenašiel nič, kade by sa to dalo prestrčiť, dalo by sa to na strane spolujazca pod kastlíkom? Cením každej rady. :-\
Ďakujem.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ved chod po kabloch z motoroveho priestoru, hladal by som okolo miesta sofera
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
slovacik556
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.04.2019 14:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slovacik556 »

To je sice pekné, ale do kabíny tam vedie niekoľko káblov, ale tie káble majú presný priemer ako diera cez ktorú vedú + pod volantom nad pedálmi nevidím nič kade by sa to dalo ľahko pretiahnúť... Zajtra to budem musieť zase 3 hodiny špekulovať nad tým, pretože neviem žiadny spôsob toho... Ešte nejaké rady? Ale aj tak díky za radu :)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keď žiadnu nevidíš tak si urob vlastnú. Len nezavŕtaj do káblovačky ako ja... :40bd:
slovacik556
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.04.2019 14:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slovacik556 »

To je zrovna vec, ktorú som nechcel, vŕtať... :D Sice aj to mi bolo pradené, ale musí byť aj iný spôsob, ktorý priamo nevidiím, skovaný pod nejakým krytom
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tak to mas blbe ked leze presny kabel do presnej diery...ja som tahal na fiate kabel od ecu k tempomatu a bola tam gumova prechodka v stene kde som len pridal - doprestrcil drat s naviazanym kablom a bolo :-\
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
slovacik556
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.04.2019 14:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slovacik556 »

Ja skúsim zajtra demontovať kastlík celý a pokúsim sa tade ten kábel previesť a uvidím :) Ale ako hovorím, ak sú nejaké nápady, kľudne píšte.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Prosím ťa, keby si trochu použil hlavu, tak ako rozumné riešenie by ti prišlo že výrobca NENECHÁVA zbytočne vôlu na prechodkách.
Minimálne aby tadial nešiel prach, chrobáci a aby to nejak zaistovalo polohu
Na pretiahnutie nejakého tenkého káblika sa miesto nájde, ale na kábel, ktorým chceš krmiť zosilovač bude asi problém

Ked už budeš vymýšlať kadial, tak to urob tak aby ti nezhorelo auto, lebo ked sa na takom kábli prederie izolácia kvôli tomu že si nenašiel vhodné miesto...
A keby ťa náhodou napadlo to ťahať cez nejakú prechodku, kde idú káble tak nezabudni na to že ťahaním takého pevného kábla velký kus v pohode môžeš potrhať tenké kábliky

Tak aby si nemal dalšie zbytočné starosti, pekne si odstroj čo treba aby sa ti pracovalo dobre, lebo ak to budeš nejak nasilu ťahať, tak to nedopadne dobre
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní