Skoda Octavia II fl 2.0 - nestartuje rele paliva j49

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

branik5
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.03.2009 17:18
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia II fl 2.0 - nestartuje rele paliva j49

Príspevok od používateľa branik5 »

Co môže byt za problém? A octavia 2 fl 2.0 2011 CFHC DSG
Prídem k autu, sadnem, idem štartovať - otočím kľúč do 1. polohy a zo spodu pod prístrojovou doskou začalo strašne rýchlo alebo v nepravidelnych intervaloch cvakať relé v nepravidelných intervaloch..na prístrojovej doske sa rozblikalo žhavenie + kontrolka motora svieti..vypnem kľúč, počkám pár sekúnd a znova dám do 1. polohy - presne to isté. V motorovej časti počuť ako hučí to elektrické palivové čerpadlo podla relatka. Predtým to samozrejme nerobilo. Keď teraz vypnem kľúč tak čerpadlo ide ešte asi 20 sekúnd a potom sa vypne. Naštartovať nejde iba točí motorom + na displeji vypisuje "Porucha motoru, do servisu!" Prvý krát to spravilo počas naštartovaného motora keď som tal za sebou jedno auto. Skúšal som meniť to relé ale žiadna zmena. Viete mi niekto poradiť čo zmerať, čo prekontrolovať alebo čo vymeniť? Diagnostika pise : Rele elektrického palivového čerpadla 2 (J49) Skrat na kostru
benky71
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 06.01.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benky71 »

branik5
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.03.2009 17:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa branik5 »

Ano je to ako cez kopirak lebo mam presne tu istú poruchu a sam by som to lepšie neodpísal a nakoľko sa to riešilo už dávno a nikto to poriadne ešte nevyriesil
benky71
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 06.01.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benky71 »

ved tam máš aj odpoveď.
branik5
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.03.2009 17:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa branik5 »

Žiaľ ta odpoveď v mojom prípade nieje spravna
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných