Vymena reproduktorov (Ceed 2013)

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

prot
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 09.08.2013 09:37
Zdieľať na Facebook

Vymena reproduktorov (Ceed 2013)

Príspevok od používateľa prot »

Zdravim,

menil tu uz niekto reproduktory v novom Ceede? Chcel by som sa spytat ako vybrat mriezku a daju sa lahko vymenit? Pripadne ake rozmery reproduktorov potrebujem? Chcel by som vymenit 2 predne a 2 zadne (vsetky 4 su vo dverach). Dakujem
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak o tom silno velmi silno pochybujem ze tu takeho niekoho najdes. Skoc do nejakej dielni kde ti zhodia tapacir a odpoved budes mat hned. Ono vacsinou nie je len o priemere repra
japutko
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 02.09.2007 15:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa japutko »

na 99 % je dverovy panel z jedneho kusu a preto sa krytka samostatne vybrat neda, bude potrebne dat dolu panel...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Presne veľa ľudí si zistí priemer a kúpi repro a napokon zistí že aj montážna hĺbka je pomerne dôležitý údaj...a potom sa podkladá a podložkuje...akurát nie vždy sa to dá...
daniel.eged
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.10.2013 14:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daniel.eged »

a seriove repro su aj tak vacsinou prinitovane takze by si ich musel odvrtat
a ako tu uz spominali ostatni tak montazna hlbka u seriovych repro je len niekolko cm a ku kupovanych je tam o dost rozdiel pricom by si musel kupovat podlozk pod repro
to je vsetko pekne...ale ked to poskladas mozes zistit ze vdaka podlozke je reprak vonku a nesadne ti kvoli tomu tapacira z dveri a musis rezat plast..a kedze mas fungel nove auto tak sa radsej na to vykasli...ja viem tie repro v kiach niesu bohvie co..aj oco ma nove rio a tie zadne repro su katastrofa
jonatan22
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 29.01.2007 10:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonatan22 »

neni som si istý ale zdá sa mi, že nie su nitované.ako piše japutko panel je z jedného kusu.Najlepšie máš zhodiť cely tapacir,pod rukovaťou pod tou okrasnou lištou máš 2križove šrobky ale su dosť hlbšie zapustene,ten vrchny.Tá lišta sa tam nabíja riadne ťažko tak asi tak sa bude davať aj dole.Ale nelame sa to.Potom pod kľučkou a rukovaťou máš ďalší križovy šrobik,tie plastové krytky sa daju pekné vybrať.zhora od okna je ten tapacir len nasadeny a zbokoch a zdola máš plastové klipy nacvaknuté.Zospodu máš šparu ak tam zaprieš neaku plastovu somarinu tak to zhodiš bez toho aby si polamal tie klipy.Potom len odhač lanko od kľučky a na konci je bouden nacvaknuty a odpoj elektrinu podľa výbavi su tam 1 alebo 2 konektory.A máš krásny prístup k repro a môžeš merať skúšať,montovať.
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Re: Vymena reproduktorov (Ceed 2013)

Príspevok od používateľa tihi222 »

skus to : www.ahifi.cz
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

VLADY napísal:Presne veľa ľudí si zistí priemer a kúpi repro a napokon zistí že aj montážna hĺbka je pomerne dôležitý údaj...a potom sa podkladá a podložkuje...akurát nie vždy sa to dá...
:28b7: :2f93:

Existuju aj verzie slim repra kde nepotrebujes nic podkladat -MDF kruzky. :41c2:
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

zaujimave. asi mam hudobny hluch, lebo fakt neviem, co chyba beznym tovarenskym repro. Pocul som radio v kope aut, aj tovarenske aj dodatocne montovane a nejaky extra rozdiel som nepocul.
Mal som v aute radio Orava, aj dvojtunerovy Becker a aj ked samozrejme Becker lepsie chytal signal, tak zvuk bol rovnaky.
Navyse - za jazdy hlbsie tony poriadne nepocut.

Ci som divny?

PS: teraz mam v aute dokonca FM transmitter na MP3.. Hra to dobre :-)
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

YxoYpsilono: Tak si potom divny+hluchy!!! :41c2: :41c2:


Zvuk ti hlavne robia reproduktory a nie radio.!!! :41c2: :41c2:


Kvalitne radio nebude dobre hrat s papierovimy reprakmi. :41c2: :41c2:
vakarai
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.03.2020 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vakarai »

Rádio může udělat také hodně, nevylepší "papírové" repráky úplně, ale přidá tomu hodně - přece procesing zvuku je velmi důležitý.
Ale to funguje i opačně. U Ceedů je poměrně dobrá nabídka aftermarket zmazaný odkaz na web.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

vakarai, reklama je na fóre zakázaná, poprosím ťa ďalej nepostovať linky na externé weby.

Vďaka
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných