Auto za studena strašne dymí

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Nemam slov :suicide:
Problemator
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 22.02.2020 00:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Problemator »

Takže priatelia mám novú infošku. Chcel som odmerať výšku hladiny oleja v motore. Keď som meraciu tyčku zasúval naspäť tak tam nechcela ísť, podarilo sa mi ju zasunúť až na niekoľký krát, aj to som ju musel všelijak otáčať. Intuícia mi vraví, že tam bude nejaký zapečený olej, lebo keď som tam štuchal tyčkou bola na nej taká hustá čierna hmota. Otázka je čo s tým, či sa to dá nejak vyčistít, prepláchnuť, najlepšie bez rozoberania. Čítal som o nejakom konkore, petroleji atď., ale prosím radšej písať takých čo sa rozumejú a majú skúsenosti, zbytočných mudrovaní je plný net a aj typu, že písaním nič nezistím a tak, ale to by potom nemuseli byť ani diskusné fóra však.
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Problemator napísal: Intuícia mi vraví, že tam bude nejaký zapečený olej,......dá nejak vyčistít, prepláchnuť, najlepšie bez rozoberania.
Tak to ti nedokazem poradit,ja ked opravujem tak aj rozoberam.Alebo predaj auto.
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Kedy si naposledy kontroloval mierku oleja, kedy bol naposledy meneny olej a co z toho vtedy vytieklo? Aky olej pouzivas a s akym intervalom? Mylim ze toto by dost napovedalo co sa tam asi deje...
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Problemator napísal: Keď som meraciu tyčku zasúval naspäť tak tam nechcela ísť, podarilo sa mi ju zasunúť až na niekoľký krát, aj to som ju musel všelijak otáčať. Intuícia mi vraví, že tam bude nejaký zapečený olej, lebo keď som tam štuchal tyčkou bola na nej taká hustá čierna hmota.
Ty si taký umelec ako kamarátov synovec ,volal mi onehdá kamarát ,že v našej dzedzine ostal stáť jeho synovec.Že sa mu z auta vyvalil kopec dymu, auto hučalo ,zdechlo. Že či by som ho kdesi kamsi neodtiahol,nepozrel sa čo sa mu vlastne stalo ,lebo ,že vraj nemá olej .
Pointa tejto dlhej histórie je ,že mu prdlo turbo ,motor mu kupodivu ešte fungoval ,ale bol bez oleja.
Pýtal som sa -kedy si naposledy menil olej?
Pozrel na mňa jak Andrej Danko na výsledky volieb , a hovorí -Olej? ešte som nemenil .
Ako dlho máš auto?
Len štyri roky.
V blízkom servise kúpil 5 litrov oleja, ani nevedel koľko oleja tam ide , a aký, nalial ,lebo on musel rýchlo odísť , naštartoval ,a ...... bolo po aute.
Aj po príhode
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

volako sa mi odparil prispevok, tak skusim inak cez cenzuru, to cudo pod kapotou uz ma cenu srotoveho materialu, to uz motorom davno neni :41c2:, takto k tomu pristupuj aby si zvolil optimum pre svoju penazenku
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zmizol aj moj príspevok a kedže na ňom trvám zopakujem ho aj pod hrozbou karty.
80% majitelov aut je takých ako popísal v svojom príspevku Makrela. Výrobcom to evidentne pasuje a čo sa dá takým luďom poradiť.???? lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

A komu akože takéto poznámky pomôžu?

Autora témy maximálne tak na#*@&/! a celé sa to skončí tam, kde ostatné témy, kde sa rieši úplne niečo iné ako sa autor pýta.

Ďalej túto tému prosím nerozvádzať, bude to zmazané. Ak nesúhlasíte, v sekcii autobazar.eu je na to vhodná téma.

Vďaka.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ospravedlňujem sa a skúsim svoj všeobecný príspevok zeditovať aby bol konkretny a presný
-Milý zadávatel, ty sa fakt nespoznávaš v príspevku p.Makrelu????
Pýtal som sa -kedy si naposledy menil olej?
Pozrel na mňa jak Andrej Danko na výsledky volieb , a hovorí -Olej? ešte som nemenil .
V blízkom servise kúpil 5 litrov oleja, ani nevedel koľko oleja tam ide , a aký, nalial ,lebo on musel rýchlo odísť , naštartoval ,a ...... bolo po aute.
Ak je to stále mimo támy tak poprosím o zmazanie. Dávam to sem preto lebo som presvedčený že sa to týka priamo zadávatela a akéhokolvek jeho auta ktoré vlastnil a aj bude vlastniť. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ja som si tym tiez isty, ci to bol tento, alebo predtento, alebo predpredtento majitel je jedno, ale az by mal ten stroj ruky, tak sa stavim ze by ho prefackal po zasluhe :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných