Hydrostely (Zdvihak ventila)

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
luke10102
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.02.2020 20:06
Zdieľať na Facebook

Hydrostely (Zdvihak ventila)

Príspevok od používateľa luke10102 »

Zdravim ma niekto skusenosti pri benzine 2,0 FSI kolko by stala vymena hydrostelov v servise a ako mi povedal jeden (ostatni mechanici nie) ,ze musi ist cela hlava na brusku? Nejak sa brusi pri tom hlava? Vraj je dost skuseny co mi iny vraveli ale iny nic o bruseni hlavy nevraveli. Viete mi povedat kolko to cenovo by vyslo?

Popripade ma niekto s tym skusenosti,ci sa s tym este ako tak moze jazdit? Vdaka!
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

hlava sa pred brusenim skontroluje a zmera, kto to brusi doradu je hnup :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Žiadna hlava,žiadne brúsenie.Demontuje sa nástavek hlavy v ktorom sú uložené vačkové hriadele.Pod nimi sú uložené hydroštely z mostíkmi.
Takže hlava dole nejde a nie je čo brúsiť.Menia sa (podľa stavu) aj mostíky ak majú vytlačené styčné plochy.Cenove sa nebavme,cena platí tá ktorú si povie ten kto to bude aj robiť,inak by bol každý z lacného kraja.Jazdiť či sa dá je otázka na jasnovidca,nemám predstavu na základe čoho by to určil ktokoľvek na základe tých troch viet v zadaní.
luke10102
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.02.2020 20:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luke10102 »

Dakujem ti za odpoved!

Rozumiem ,ze o cene sa bavit neda, myslel som to skor take hrube rozmedzie od 300-600 to by slo? Ale ked na to clovek nevie odpovedat rozumiem.

S tym,ze neide dole hlava si ma prekvapil, lebo kazdy mi povedal, ze musi ist cela hlava dole...akurat to brusenie az na nho nik nespominal.

S tym jazdenim som to myslel tak, ze ked clovek tomu da plynu ,tak ma vacsi tlak a pri otackach 3000 by to malo ist v pohode (k tomu servisu to mam 550 km, tak preto sa pytam)
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, jepe13, lubos zimovcak a 37 neregistrovaných