Aké SUV kúpiť atmosféru benzín?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan209 »

Tak z 8000 by mal ist na 7500. A 1000e este by som splašil. Raz som kupoval auto a majitel isiel dole z 7000 na 5500. Takze cena je vzdy trhova.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Kupovať auto za posledné peniaze nie je múdre. Aby radosť nevystriedal smútok... 90% majiteľov takýchto "prémiových" áut ich predáva preto, lebo už je treba nákladnejší servis. Hlavne si nechaj poriadne prekontrolovat auto pred kúpou.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan209 »

Za posledne peniaze to nejdem kupit. Nie som samovrah. Byt, dom sa kupuje aj za posledne a nie auto, co je s vynimkou veteránov najhorsia investícia.
Samozrejme pri konečnom rozhodnutí ide ma zdvihak a privolavam automechanika.
Ale pri prvotnej obhliadke sám vidím , či je to odrb, alebo nadejne buduce auto. Minula obhliadka taktiež katastrofa, dvere opadnuté, namiesto dohodnutého štartovania studeného motora som samozrejme došiel a motor teplý, ...
Takze vidím ze to bude aj mesiac dva trvať pokym najdem dačo súce. Ak vôbec ...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ak vôbec ...
veď to , a čo potom??? :40bd: :40bd: :40bd: Ja som hladal auto pár hodín, sedel som v ňom až po prepise, kapotu otváral až mechanik mesiac po kúpe lol A už mám 5t za mesiac aj pol natočené. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: martinmihalov27 a 47 neregistrovaných