Audi Q7 4M 2015

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andrew87
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.08.2012 21:24
Zdieľať na Facebook

Audi Q7 4M 2015

Príspevok od používateľa andrew87 »

Ahojte, ma niekto skusenosti s novsimi Q7? Ide mi hlavne o to ako su na tom so spolahlivostou motorov, prevodoviek a co vsetko je tam poruchove, alebo sa pravdelne pokazi. Pokial viem tak do Q7 sa davaju len tiptronic prevodovky, ktore by mali byt spolahlive. Co sa tyka motorov tak pokial viem je to vzdy macka vo vreci. Niektory sa vydari, niektory nie. Konkretne ide o Q7 po roku 2015 so 160kW alebo 200 kW motorom.
Reci typu kto chce opicku musi mat na banany nepotrebujem pocut. Na banany bude, len nechcem mat auto v servise kazdu chvilu.
Vopred dakujem za zmysluplne komentare.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hlavne s tým nebúraj, lebo všetky bezpečnostné výstuhy karoseriue sú vyrábané na slovensku. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Čo sa týka vzhľadu.,nie je novšia verzia Q7 kratšia oproti starej ?
kepo27
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.12.2014 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kepo27 »

Ked más na opicku a banany preco hladas jazdenku ?
cibo226
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 04.09.2009 23:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cibo226 »

kepo 27: lebo zeby 4-5 rocna jazdenka sa da kupit za tretinovu cenu novej? urcite to ma vacsi zmysel kupit takto a mat pripraveny balik na pripadne opravy ako za to vysolit tolke prachy len preto ze si prdnes do tej sedacky ako prvy...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ak sa niečo predáva za tretinu ceny zrejme tomu zodpovedá aj stav.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Moonshine
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Nič v zlom
Ten, kto to auto kupoval nové, sem sa určite nebude registrovať a čítať si fórum.
To auto stojí od 70t. Jazdené od 35t.
Majitelia to chodia servisovať do Bratisky audicentra lamač alebo porsche petržka. Zaplatia cez svoju firmu servis a idú preč.

Potom sú tu servismani čo tam robia. Keď je tu len jeden na fóre z nich (ktorého tá robota baví) ti sem nepríde napísať a nadávať na to aký je to šmejd, dostane vyhadzov/karne. Bol by lahko zdetekovaný.

Suma sumárum. Myslím, že odpovede sa dočkáš od servisáka osobne tam. Kazí sa, ako iné autá, zdiela komponenty s inými automobilkami.
Kúp niečo nové so zárukou 5r s budgetom aký máš.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Moonshine - ale može tu byť mrte muklov z folcvágenu blava, alebo od jeho asi stovky slovenských dodávatelov. Aj ja vyrábam diely na toto konkretne auto a kludne ma možu identifikovať. Nehrozí žiadne kárne, ak vypisujú odmeny za privedenie ďalších muklov do fabriky.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cibo226
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 04.09.2009 23:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cibo226 »

oco13 napísal:Ak sa niečo predáva za tretinu ceny zrejme tomu zodpovedá aj stav.
blbost ako traky... vacsina premioviek po cca 3-4 rokoch sa predava za tretinovu cenu... vacsinou su to auta co prvi majitelia mali na leasing, cize auto servisovali v autorizaku... po skonceni 3 rocneho leasingu ide auto do predaja za zostatkovu cenu, aspon tak to funguje v dojclande... auta cukrikove vyservisovane
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Samozrejme všetci nemci sú dôchodcovia a navyše na hlavu padnutí. Proste zem zaslúbená.
Vzhladom na to že viem z akého čínskeho plechu sa to robí, vidím ten material denne tak tú cenu chápem. Ak dobehnem na ceste Cayene, tak sa držim ďalej a čakám čo z neho odpadne.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cibo226
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 04.09.2009 23:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cibo226 »

netvrdim ze vsetci nemci su dochodci, ale tvoj prispevok vyznel akoby tie auta po troch rokoch boli zrele na zosrotovanie, popri tom keby ta don posadim tak ani nevies ze to ma dakych smiesnych ja neviem 100 000
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Keď vyrábam autá tvrdím že sú to šroty už v salone , keď som staval domy tak som tvrdil , že sú to pajty už pri kolaudácii.
Vieš pesimista je len dobre informovaný optimista.
A druhá poučka - never ani rodnému bratovi.
:40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

každé fórum má svojich trollov, jedným z nich tu je oco.
Sám jazdí na traktore a felicii, montuje sedačky, ale zaručene vie v akom stave sú všetky autá na trhu.

Osobne som mal, v mojom alebo firemnom vlastníctve, cca 40 aut všetkých možných značiek - od škodoviek po d3 či lexusy.
Nové aj jazdené a čuduj sa svete, problémové boli AŽ dve.
Jedno nové, jedno jazdené. Pri tom jazdenom to bola moja chyba, kúpil som ho bez poriadnej prehliadky.
Vo výsledku si vie každý urobiť obrázok o tom aké strašné "vraky" sú dnes autá.
Aj moja osobná skúsenosť je, že jazdenky medzi 3-5 rokov sú na kúpu ideálne, strata hodnoty značná, stav spravidla pohodový.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jedna vec je niečo jazdiť, a druhá mať na to názor.Absolutne všetko čo produkuje dnešná doba je odpad mizernej kvality. Je celkom jedno či riešime šunku alebo autá. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pyramida
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 02.09.2005 06:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pyramida »

Aj tie komenty su odpad mizernej kvality...

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tatkotom a 10 neregistrovaných