VW Golf V - autorádio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomoo333
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.02.2020 23:38
Zdieľať na Facebook

VW Golf V - autorádio

Príspevok od používateľa tomoo333 »

Zdravím. Mám taký menší problém s autorádiom. Nedávno som si do môjho VW Golfa 5 (1.9tdi ročník 2007 66kw) zakúpil autorádio značky Isudar MNS790A a autorádio funguje v poriadku ale po nejakej určitej dobe (10-15 zapnutí) sa stane ze po nastartovaní nejde zapnúť ani vôbec nereaguje akoby bolo úplne odpojené. Keď mi spravilo prvýkrát myslel som či v ňom nahodou nevybilo poistku no keď sa mi to stalo druhýkrát bolo mi to divné tak som len skúsil odpojiť hlavnú kabeláž z auta a po spätnom zapojení to fungovalo ďalej normálne. Kontroloval som dvakrát všetky káble ci sú dobre zapojené alebo či niesu niekde zlomené no všetko je v poriadku a už fakt neviem co s tým...a už to nemám chuť po 5 krát rozoberať aby som odpojil a napojil kabel... Nie som z tých čo sa do toho nejako rozumejú preto by som bol vďačný za každú radu. Napadlo mi či by to nemohol byť problém aj v riadiacej jednotke či nemá problém spojiť sa s rádiom keďže auto je z tej prvej série týchto Golfov. Nenapadá mi už nič iné kde by mohla byť chyba a či je v aute alebo v rádiu. Autobateria je takisto nová cca pred 2 mesiacmi kupovaná. Každopádne Ďakujem ze hocijaké rady.
italo80
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 05.09.2008 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italo80 »

Ahoj vrát autorádio skus iný model rádia prípadne vyskúšaj v golfe6
tibor86
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 28.07.2018 12:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibor86 »

Napajanie radia mas v poriadku ? Vytiahni ho von, pripoj merak a meraj. Pobuchaj po radii, poriadne zatras kablami ci nevypadne...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 24 neregistrovaných