Hyundai i30 N Line - posed

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

driver07
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 04.02.2020 10:31
Zdieľať na Facebook

Hyundai i30 N Line - posed

Príspevok od používateľa driver07 »

Zdravím , chcem sa opýtať či tu má niekto skúsenosti s Hyundai 130 N Line. Hlavne ma zaujíma aký je tam posed,výhľad,sedačky, miesta na kolená atď nakoľko mám 196 cm a s týmto mávam trošku problém. Prípadne odporučiť nejaké podobné auto v podobnej cene s príjemným posedom aj pri mojej výške. Ďakujem za odpoveď.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

no neviem, ako ostatni, ale ja by som si toto vsetko isiel osobne vyskusat, ved nekupujes za korunu...
driver07
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 04.02.2020 10:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa driver07 »

Hej, to je samozrejme že si to skúsim ale , predsa len možno nejaké rady a skúsenosti od iných mi pomôžu, možno sa tu nájde niekto kto ma s týmto autom nabehaných viac KM , prešiel dlhšie trasy , išiel po zlých cestách atď , alebo niekto s mne podobnou výškou má nejaké fajn autíčko podobné Hyundai 130 N LINE :) Ja viem že každému vyhovuje niečo iné ale tak aspoň približne :)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Niekto s podobnou výškou a s podobným autom? To ako vážne niekto takto kupuje auto? Fakt sa teším na ten posledný február, to ani nemôže dopadnúť dobre pri takejto zostave...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

z tychto surovin sa posledneho neda navarit vobec nic, to je jedina istota :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
driver07
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 04.02.2020 10:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa driver07 »

Neviem čo je nátom také divné. Isto niesom prvý ani posledný čo toto rieši, je veľa vysokých ľudí ktorým sú nejaké auta proste malé. Vy možno neviete ake to je si celú cestu búchať koleno niekde okraj stredového panelu atď. Potom ale nechápem prečo sa vyjadrujete, keď mi vlastne neviete poradiť :)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To skôr ty nevieš pochopiť, že auto sa nekupuje tak, že sa tam niekto z fóra s rovnakou výškou zmestil, ale tak, že si to vyskúšaš TY SÁM!
driver07
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 04.02.2020 10:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa driver07 »

Áno, samozrejme že si to musím skúsiť sám, to ale neznamená že ma nemôžu zaujímať názory a dojmy iných šoférov
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja ti neviem, ale ked hladáš komfort, priestor, kvalitné sedačky, tak si radšej kúp nejakú ojazdenú Kiu Stinger
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

driver07 napísal:Áno, samozrejme že si to musím skúsiť sám, to ale neznamená že ma nemôžu zaujímať názory a dojmy iných šoférov
Hlavne si nie najvhodnejšie zvolil názov témy a aj potom ten text v zadaní.
Posed v aute a celkový dojem z interieru si naozaj musíš vyskúšať sám, to ti nikto nepomôže.
Na to sa bolo zbytočne pýtať, zbytočne provokuješ tých prispievateľov, ktorí majú radi exaktné zadanie otázky.
A čo sa týka skúseností s autom, to bude asi lepšie si otvoriť nejaké české alebo slovenské fórum konkrétnej značky.
Schválne nepíšem ktorej, pretože pri tvojej výške postavy považujem za vhodný ten postup, že si obídeš predajne tých značiek ktorých autá sa ti pozdávajú, tam sa do auta posadíš, všetko si dôkladne pochytáš a poobzeráš, možno si aj skúšobnú jazdu dohodneš a až potom si vyberieš hlavných favoritov o ktorých budeš zisťovať podrobnosti.
Nezávisle od toho aké auto si vyberieš, by som potom doporučil zaoberať sa aj konkrétnou motorizáciou, podľa toho akým spôsobom bude auto využívané, lebo to naozaj nie je bezvýznamné, ako si aj na tomto fóre môžeš v rôznych témach prečítať
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No mne sa zdá že Hyundai 130 a Citroen Berlingo resp. Fiat Doblo sú úplne, ale úplne rozdiene autá.
To aj do takej Tatry 148 by sa aj s jeho výškou pohodlne zmestil.
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Aj rozmerovo rovnakej osobe ako ty moze nieco pripadat pohodlne co tebe nie. To si musis skusit sam.
Ked si predsa chces auto vybrat cez internet, tak pozri videorecenzie vyssich ludi. Kukni ci take auta testoval Sulko, martinzmartina alebo tipek z kanala akcelerace videoblogy, ci ini vysoki moto redaktori. Len nie Marosa z topspeedu spriahnuteho s tymto forom, pretoze ten ma tak o 20 cm menej a to ti je k hovnu.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

no zadávateľ si myslí že tu nájde osobu s rovnakou výškou, rovnakým chrbtom, rovnakými nohami, rovnakým subjektívnym vnímaním reality a daným autom aby sa mohol stotožniť s tým druhým "ja".
Kedže názor že auto vyskúšať, pojazdiť, aj viac krát, aj s rodinou neberie potom áno na Slovensku máme problém a bude ešte horšie. Začína ich pribúdať ba dokonca sa tu roja.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

ja mam kolegu ktory ma cez 200 cm a jazdi na opel corse a tvrdi ze ma miesta dost , ze jemu to postacuje a nema voci priestoru v aute ziadne vycitky
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

driver07 napísal:Neviem čo je nátom také divné. Isto niesom prvý ani posledný čo toto rieši, je veľa vysokých ľudí ktorým sú nejaké auta proste malé. Vy možno neviete ake to je si celú cestu búchať koleno niekde okraj stredového panelu atď. Potom ale nechápem prečo sa vyjadrujete, keď mi vlastne neviete poradiť :)
na youtube si vyhladaj zachar off alebo autocentrum.pl, je to v podstate ten isty clovek (nieco ako polsky rasto chvala) , ma 2 metre a kazde auto co testuje robi tzv. test dvojmetrovca - nastavi si sedacku na seba, zhodnoti kolko ma miesta okolo seba, co mu prekaza a potom si sadne sam za seba a to iste, on testuje skoro vsetko co vyjde na trh takze dost velka sanca ze i30n tam bude
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných