Skoda Octavia - zapínanie ventilátora po vypnuti motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miso.g
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 21.06.2009 15:15
Zdieľať na Facebook

guardian21

Príspevok od používateľa miso.g »

guardian21 sprostého??? počuj sem čítal som si aj ja tvoje príspevky a tiež si v jednom niečo potreboval a ni si sa nepredstavil a ani nepoprosil tak neviem čo tu točíš a tiež som pozeral že každému si písal to čo mne a nikomu si neporadil niečo užitočne tak sa spamätaj a nepíš keď nemáš radu.
guardian21
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 05.07.2010 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guardian21 »

Som si povedal ze sa na to vykaslem ale neda mi to..
Tak mi daj temu ktoru som zalozil a nepozdravil som sa prip. nepodakoval..
resp. mi ukaz prispevok v ktorom som nepodakoval samozrejme kedze nieje prvy v teme tak sa nezdravim.
Praveze ja som kazdemu poradil! Mozno nie v teme ale hlavne v etikete!!!
Tak sa uvedom a nestrapnuj sa tu! namiesto toho aby si si upravil svoj prvy prispevok sa tu rozculujes nad tym ked ti niekto povie pravdu ze si nevychovany.
Ja neprajem ludom zle ale bodaj by sa tema lockla a ty si chod prekne do servisu a zaplat si opravu. tam sa nemusis ani zdravit ani podakovat. len to nebudes mat zadarmo ako tuto.
miso.g
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 21.06.2009 15:15
Zdieľať na Facebook

guardian21

Príspevok od používateľa miso.g »

počuj ty hovno vieš o autách iba chodíš po fóre a vyrývaš a takému čo nič nevie o autách tak ani radu nechcem lebo by si poradil taku koko že radšej pôjdem do servisu a zaplatím jak sa tebe ďakovať zabudni
guardian21
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 05.07.2010 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guardian21 »

Pekný vecer.. alebo dovidenia :3035:
ny182
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 15.03.2011 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ny182 »

mne to robilo ked mi odpalila poistka - po vypnuti motora a vytiahnuti kluca sa rozbehol ventilator. Vymenil som pistku a bolo po probleme :)
miso.g
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 21.06.2009 15:15
Zdieľať na Facebook

ny182

Príspevok od používateľa miso.g »

ny182 Ďakujem skúsim zajtra pozrieť na tu poistku
miso.g
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 21.06.2009 15:15
Zdieľať na Facebook

ny182

Príspevok od používateľa miso.g »

ny182 ale aku poistku keď tu poistku ktorá je v poistnej skrinke tak ta asi funguje lebo keď som ju vybral tak okamžite sa spustil ventilátor a keď som ju dal naspäť tak vypol
miso.g
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 21.06.2009 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.g »

Prosím Vás ma ešte niekto nejakí nápad?
karcis
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 22.10.2008 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcis »

Zdravim. Mne zacalo robit vcera to iste...zajtra kuknem poistku a uvidim.... Som zvedavy cim to bude ak to nebude poistka :).
karcis
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 22.10.2008 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcis »

Zdravim. Problem vyrieseny.... Vymenil som cidlo teploty na bloku motora a auto opat normalne startuje na pretocenie motora pri minusovych teplotach a ventilator po vypnuti motora uz nezapina...
cena cidla 7e vymena asi 20min (zly pristup :4012: )
1,9TDI 81kw rv.2001
ecinka88
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.08.2017 00:24
Zdieľať na Facebook

Zapinanie chladica

Príspevok od používateľa ecinka88 »

Zdavim Vas, mam Octaviu 1,9TDI 77KW a zapina sa mi chladic po vypnuti motora. Zapinalo mi ho aj minule leto, neskor to prestalo. Zapina ho pri nahriati motora na 90°C niekedy aj menej, v intervaloch cca 10 minut, niekedy nepretrzite aj hodinu niekedy este viac az do vystavenia baterie. Prosim poradte, ako to vyriesit. Dakujem.
miki3411
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.03.2009 15:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miki3411 »

seven549 napísal:asi ma vypite :40bd: ani ho nenapadlo si to odsledovat kedy a za akych okolnosti to robi lol
Seven Seven. Vcera ked som tocil dole tvoju mamku, tak tiez bentilatori stáli aj napriek jej vysokej prevadzkovej teplote. Znamenato ze mala vypite?
marianbugovy
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.01.2020 23:50
Zdieľať na Facebook

samocinne spustanie ventilatora chladenia

Príspevok od používateľa marianbugovy »

zdravim vospolok
volam sa Marian mam SKODU OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 1896 cm3, 105 PS, 77 kw rok vyroby 2008....tiez mam podobny problem s ktorim si neviem dat dalej rady ...po vypnuti motora sa ventilator chladcia spusta niekedy v intervaloch niekedy v kuse , do vycerpania baterie ...podotikam ze teplota motora v prevacke sa sprava uplne normalne , motor nebol prehriaty ba dokonca niekedy nemusim auto ani startovat ....da sa povedat ze si ventilator robi co chce ....v service mi povedali ze mam skusit vymeneit baterku vraj je stara a slaba a tym moze blbnut elektronika v aute ...tak som kupil novu baterku , vymenil som cidla teploty chladiacej kvapaliny jedno pri termostate a druhe zo zadnej strany motora ....a chyba stale pretrvava ....
myslite ze to moze nejak suvisiet s klimou ? je prazdna zrejme dieravi kondezator uz asi dva roky a doteras som nemal ziaden problem ...alebo je problem v samotnom vetraku resp jeho konektore vcera som v nom spozoroval vlhkost ked som skusal odpajat a kontrolovat kable
Za pomoc a rady vam velmi dakujem

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných