Audi A4 2,5 Tdi BAU núdzový režim

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Treba skúsiť skontrolovať či neblbne predvstrek,to na TDi grafe bude vidieť,pridretý pracuje skokovo,a zväčša inak studený a inak teplý,teplotou sa zlepšuje ako sa veci uvolnia
unikei
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.10.2012 07:57
Zdieľať na Facebook

Pidizvi

Príspevok od používateľa unikei »

Práve že doteraz čo som pokúpil veci tak to bolo na základe vyjadrenia sa technika čo má skúsenosti. Problém je v tom že každý kto došiel s diagnostikou ti niečo iné povedal... A ja nakoľko sa nevyznám tak kúpim... A problém ten istý... Nateraz budem veriť mhlavatemu nakoľko už pár hodín sedím na nete a fakt môžem povedať že ten človek do toho najviac vidí....
unikei
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.10.2012 07:57
Zdieľať na Facebook

Mhlavaty

Príspevok od používateľa unikei »

Áno už mi je to jasné nakoľko je tu aj pár ľudí čo najskôr sa obujú do teba namiesto toho aby ťa usmernili.. To ako keby prišli ku mne(ja som kuchár) a začnem sa z nich ujebávať lebo chcú vedieť ako sa čo varí a nemajú o tom ani šajnu... Ide variť polievku a číta recept na lečo.. Asi tak... Pokiaľ ťa neusmeria tak nevieš..
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

si na dobrej stope, mhlavaty naozaj vie a ne iba na nete ale aj vo svojej "kuchyni" :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Upozorňujem že mnoho závad má rovnaký prejav a tak sa premieta chyba jedného niekam inam.Ak to diagnostika "nachytá" práve v tej druhej veci,môže to viesť opravu úplne zlým smerom.Takže vždy treba veci vidieť ako sieť súvislostí a teda overovať a nezačínať skratovými a drahými riešeniami,ak lacné neboli ani len overené.
Našiel som jeden príspevok ktoré je celkom slušne vysvetlené vrátane foto príloh
https://translate.google.com/translate? ... rev=search
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

unikei-ano mhalavty vie co pise,ale nemas dovod sa vyjadrovat vulgarne.Takze zlta karticka.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Nazov temy "Ahojte chlapci" :40bd: :40bd: Mne sa pacia dievcata,na mna ani nepozeraj lol

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jaro8888 a 17 neregistrovaných