Suzuki Vitara - kontrolka paliva

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pasko
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 10.01.2009 09:40
Zdieľať na Facebook

Suzuki Vitara - kontrolka paliva

Príspevok od používateľa pasko »

Dobrý deň. Podla palubáku mám dojazd 20 km no nesvieti mi rezerva neviem či je to v poriadku u tohoto auta nakolko na doraz na rezervu som ešte nešiel- Suzuki Vitara 1,4 2019.automat Dakujem.
metamor
Príspevky: 278
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

vybral si si idealne pocasie na skusanie... neviem naco to komu je vediet ale stejne sa tie pocty aktualizuju podla aktualnej spotreby. Ked to chces vediet musis to len vyskusat ako daleko zajdes sam.Mas nove auto sajrajt by si v nadrsi mat este nemal co by potom robil problem. Obecne je rezerva 5-7l co mas tqk na 80km ale kolko km este prejdes po tom co ti ukaze dojazd 0 zistis len ked to vyskusas...
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Lenze on zjavne riesi iny problem…
Myslim, ze mu ide o to, ci ta kontrolka (ak tam je) vobec bude svietit a mat potom este nejaky dojazd, alebo sa ma spolahnut na dojazd, co mu ukazuje PC. Nie vsetky auta maju kontrolku.

Ale ak som dobre pochopil, tak u toho auta by kontrolka byt mala, a rozsvieti sa spolu s zvukovym upozornenim, ked dojazd na PC ukaze 0 km. Kolko vtedy je v nadrzi bude otazkou, kedze dojazd je pocitany z priemernej spotreby za nejaky cas.
No, ved aj tu na fore maju daktori tuto Vitaru, tak snad napisu.
Inak, malo by to byt jasne uvedene, napisane v uzivatelskej prirucke toho auta…
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

nafot to, mam novu vitaru.. dojazd 20km neukazuje. Pod myslim 50 ci 70km dojazdom ukazuje uz len ciarky,resp. pri tych km sa rozsvieti rezerva a uz dojazd neukazuje
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Existuje este jedno posledne stadium,predtym ako dojde k prerusovanemu chodu a zhasnutiu motora kvoli nedostatku paliva
,PC vypise hlasku FILL FUEL ,
este zvladne prejst niekolko km,ale vtedy uz nutne treba docerpat palivo.
Inak dostatok benzinu v nadrzi treba mat aj kvoli tomu,ze samotne palivove cerpadlo ,je chladene tym,ze je ponorene v benzine.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ja som myslel, ze posledne stadiom je vypadok motora, stlacena spojka, rozsvietene kontrolky na palubaku a v hlave myslienky, ako sa dostat k PHM...

Inak si spominam, ako kedysi davno kolega drtil VW Polo po dialnici, rucicka uz v minuse a on veselo, vsak este kontrolka nesvieti :40bd:
Nuz, ked sa dozvedel, ze ani nebude, kedze tam neni, tak v ten moment mal kropaje na cele a volant sa mu smykal v spotenych rukach :4090:
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki Vitara - kontrolka paliva

Príspevok od používateľa tonoaaa »

pasko napísal:Dobrý deň. Podla palubáku mám dojazd 20 km no nesvieti mi rezerva neviem či je to v poriadku u tohoto auta nakolko na doraz na rezervu som ešte nešiel- Suzuki Vitara 1,4 2019.automat Dakujem.
Precitaj si manual k autu.
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

asi tak, precitat manual alebo zavolat do servisu, je to nove auto v zaruke, pridem, ukazem im a nech sa staraju, vyjadria ako to ma byt
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

vitara ked zasvieti tak ostava priblizne 4 litre paliva, akonahle zasvieti prestane ukazovat dojazd
pasko
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 10.01.2009 09:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pasko »

Ako niektorý píšete pri nulovom dojazde my začala svietit kontrolka dík za odpovede
jarrecko
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 05.10.2008 09:06
Zdieľať na Facebook

Samurai plávak.

Príspevok od používateľa jarrecko »

Zdravím vie mi niekto poradiť.Vymenil som nový plávak v nádrži Samurai 1.3 benzín.A teraz mi neukazuje ručička na prístrojovej doske úplne nič.Je úplne spadnuta.Ako keby tam plávak ani nebol.Dakujen
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak si menil,tak asi preto lebo neukazoval.A neukazovať nemusí iba pre chybu plaváka
jarrecko
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 05.10.2008 09:06
Zdieľať na Facebook

Samurai plávak.

Príspevok od používateľa jarrecko »

Starý ukazoval ale rucicku zdvihlo len minimálne. A teraz ju nedzvihne vôbec.Co to môže byť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní