Ako funguje nezávislé kúrenie?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

:suicide: radsej sa zastrelim .
Zsvatos,prihrievac je tiez nezavisle kurenie,len inak regulovane ako nezavisle ovladane manualne.Dufam ze sa mi to podarilo vysvetlit :4012:
lubos1236
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos1236 »

Kamión ma podla mňa vzduchové nezávislé kúrenie :28b7:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Podľa toho, čo si zaplatíš. Môže mať kombinované, alebo len teplovzduch
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Aj aj. Volvo vodnik, scania,mercedes teplovzdušný. Max 11 hodín, potom vypne, ovšem za normálnych podmienok, batérie ok,zapaľovacia sviečky ok, čerpadlo ok,filter ok. Nová fajta volva nemala v poriadku elektro, a dnešné štvor ročné volva sa trápili s bufikom, po dvoch troch hodinách vyplo, stav batérií kritický, následne štart motora, dobiť baterky a kolotoč. Potom tam niečo upravovali, dnes majú tri baterky.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Trucker , ty by si si mohol pamätať peterky vo V3S pojazdnej dielni alebo radiostanici. lol Žiadne baterky len sekerka a pilka na drevo a už aj sa kúrilo. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Áno,v pad ke,vľavo vzadu, dlho žiadaný artikel. Malé, účinné, nízka spotreba, sekera,píla vo výbave vétriesky. Sustruh, ponk, tuším centrála tam bola, jáj tatko, skleroza nebolí, iba sa veľa nachodíš. :4012: každá vetrieska mala vo výbave letlampu, benzínový ohrievač na obrev oleja v olejovej vani.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A noviny :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

lorak777 napísal:svata ty prostoto...to snad nie je mozne a onedlho tu mame volby.... :angr: :angr:
toto nemoze byt pravda ani, ked som to zacal citat tak som myslel ze ja nerozumiem citanemu textu a nie zadavatel, ak je to realna tema tak konec, co ma dorazilo je suverenita zadavatela ze prd sice viem ale aj tak sa budem bit za svoju pravdu, ach jaj, co to skolstvo dnes produkuje
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Jaster,skolstvo neprodukuje nic,ucitelka da ziakom domace ulohy a naucte sa to doma.A co som ja pedagog aby som doucoval syna?Tak isto aj anglictinu z ktorej viem hovno.A ja ho to mam doma ucit?Naco su ucitelia?Ak niekoho zaujima fungovanie 2 taktu z ventilma neakych 2 000 koni tak to berem.Nie kazdy taky motor videl a nie este aby ho opravoval ale ako funguje bufik a jeho pouzitia je plny internet.Leda ze by ho zadavatel temy nemal co by mi bolo este viac cudne.Alebo na co citat,ved mi to niekto povie ten co si to precita za mna.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

jaster-83 napísal:
lorak777 napísal:svata ty prostoto...to snad nie je mozne a onedlho tu mame volby.... :angr: :angr:
toto nemoze byt pravda ani, ked som to zacal citat tak som myslel ze ja nerozumiem citanemu textu a nie zadavatel, ak je to realna tema tak konec, co ma dorazilo je suverenita zadavatela ze prd sice viem ale aj tak sa budem bit za svoju pravdu, ach jaj, co to skolstvo dnes produkuje
Odbohašťastie, že všetci ste sa narodili múdri a vieťe ako všetko na svete funguje. Blahoželám
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Acon omyl - ja som sprostý jak bagandža a doebem aj kolajnicu. Preto ma technologovia ženú vždy prvého na linku a nútia ma - skús ju oebať. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Pred časom sa mi trafili roboti na linke - našla sa chyba, ale programátor mi povedal, že šanca dostať linku do takejto situácie bola 1 ku 2,5 miliarde. A ja som to dokázal :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

oco nepodcenuj sa...ale jako mu to trucker694 a acon a futura29 rozpisali, to je jako ked vysvetlujes, ze 2x2=4.... len ma napadlo, ze asi bude niekde problém, lebo ked tu boli naposledy rozpitvavane tie elektro ohrievace, tak tam niekto zazdil tak blbe ulozenie do okruhu, ze nechapal maly a velky odkuh, az na to musel reagovat mhlavaty a potom dalej jako chapu tito ludia potrebu dvoch a troch termostatov ?????... a toto su v aute tie najjednoduchsie problémy...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lorak, to nie je podceňovanie. lol Na to aby si oklamal linku na ktorej systéme fungovania robilo stádo inžinierov, nemôžeš byť blbý lol Musíš byť proste iný, inak rozmýšlať ako tí tvorcovia. A práve takých oni potrebujú aby vedeli ako... :4012:
To je presne to, že idem po hale a na kope je 40 paliet a ja vidím práve tú jednu a v nej dva kusy čo sú hrdzavé. :40bd: No a potom napíšem tu, že Suzuki je hrdzavé skôr ako ho vyrobia. Ja nikde nevidím to dobré, vždy len to zlé. Preto ma nepustia ani do parlamentu - musel by som ich pobiť lopatou. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Zadávateľovi by mali zobrať volebné právo... ak takýto volia nedivím sa že sme tam kde sme.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 75 neregistrovaných