MMI Problem - Audi A6 2007

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matyasviszlay
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.10.2012 17:06
Zdieľať na Facebook

MMI Problem - Audi A6 2007

Príspevok od používateľa matyasviszlay »

Dobrý den,
Mám taký problém že jak som išiel domov z Rakúska tak zničoho nič sa mi vypol zvuk, nejde radio, CD ani NAVI, a MMI system nereaguje až tak dobre ako pred tým inak dá sa zapnuť len zvuk nejde.

Vedel by mi niekto stým poradiť? dakujem velmi pekne
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Nemá to dakde nejaký reset gombík??? alebo nemáš stlačené omylom MUTE??? dakedy človek zblbne skorej ako zariadenie.

Ak nie tak nič .
Ale asi tam bude dajaký spoločný elektronický systém čo to celé riadi a ovláda na základe dajakého mokročipu. A ten je naprogramovaný.A to býva potom amatérsky dosť problém dať do poriadku ...jaj kde sú tie časy že sa dalo všetko doma na kolene , lebo boli len tranzistory a IO ako koncový zosilovač. :2f93:
Ešte by mohlo byť že je dakde na reproduktore alebo inde na vedení k nemu nejaký skrat a toto je len ochrana aby to nezhorelo, tak to jednoducho odstavilo celé...
matyasviszlay
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.10.2012 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matyasviszlay »

už som skušal aj resetovať, vypnuť/zapnuť, raz ukazuje že je MUTE potom nie, raz ukazuje že je PAUSE a raz nie tak fakt neviem
konotuning
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 28.11.2005 08:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa konotuning »

Mal som tento istý problém , A6 Combi 2006 zatečený a vyskratovaný radio tuner v kufri smola , mal som Bose a zosík šiel.... Vymenil som a všetko fungovalo ako má ... Vykonaj diagnostiku , zistíš kde je problém .
matyasviszlay
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.10.2012 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matyasviszlay »

Dakujem pekne zatial, skusim pondelok ho odniesť na tu diagnostiku a uvidí sa
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Treba ist na diagnostiku,ale nie len na vycitanie zavad,ale na podrobnu.Cez diagnostiku my vzdy skusame zvlast repra/vsetky/.To je velmi jednoduche.
laguni
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 25.10.2009 15:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laguni »

caute to iste mi spravilo aj mne na audinke A6 nejde autoradio ale ked odpojim baterku a zapojim ide normalne no ked auto zamknem a uspi sa zas nejde, myslim si ze ked by bolo nieco odpalene tak by neslo vobec, ak ma niekto skusenost s tym tak poprosim o radu, dakujem vsetkym
jurajriso
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.01.2020 13:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurajriso »

ako si potom doriešil že ti nešliel ten zvuk a MMI ti mrzlo? ja mam presne ten istý problem ako si písal ty.. viem že je to už sakra dávno ale skus mi pomoct :)
Rubbi
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 31.05.2005 11:13
Zdieľať na Facebook

MMI - Audi Component protect

Príspevok od používateľa Rubbi »

Ahoj, tiez mi nejde zvuk na Audi A6 C6 ako si to vyriesil ?

Dik
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných