Odhlašení vozidla

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

lorry napísal:stačí kópia českého TP a pôvodný majiteľ to tú vyradí z evidencie....
funguje to aj opačne z ČR do SK... mám to odskúšané...
Chces povedat ze z CZ ti staci na aute odist uplne bez odhlasky a tu prist a spravit Originalitu ukazat na urade kupnu zmluvu a daju mi Slovensky TP? Lebo co viem chalanov co vlacia auta z CZ tak vzdy ich tam odhlasuju a robia nejaku vyvoznu STK a dostanu cesky TP kde je napisany uz slovensky majitel a nafasuju znacky platne tusim 3 mesiace
lorry
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 17.12.2007 15:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorry »

presne tak, je to :

vyradenie vozidla z evidencie podľa § 120 ods.4 zákona č. 8/2009 Z.z. vyradenie vozidla z evidencie na základe potvrdenia štátu EHP

záleží , či Ti je majiteľ ochotný dať vozidlo zaregistrované na neho....
qwertrq
Príspevky: 1694
Dátum registrácie: 16.09.2011 21:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa qwertrq »

patko1 napísal: Lebo co viem chalanov co vlacia auta z CZ tak vzdy ich tam odhlasuju a robia nejaku vyvoznu STK a dostanu cesky TP kde je napisany uz slovensky majitel a nafasuju znacky platne tusim 3 mesiace
Tak ze by sa to na okresnych uradoch naucili? Par rokov dozadu som doviezol z ciech auto na ceskych vyvoznych a s ceskym TP, kde som bol uz zapisany ako majitel a tu mi to baba na okresnoum urade to auto nechcela prihlasit. Furt chcele po mne odhlasku. Tu odhlasku si zobrali cesi, ked vydavali ich TP. Prihlasila to az potom, ked z ministerstva dopravy dostala mail, ze ano aj auto s ceskym technicakom, kde som ako majitel moze prihlasit.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

lorry napísal:presne tak, je to :

vyradenie vozidla z evidencie podľa § 120 ods.4 zákona č. 8/2009 Z.z. vyradenie vozidla z evidencie na základe potvrdenia štátu EHP

záleží , či Ti je majiteľ ochotný dať vozidlo zaregistrované na neho....
Ja som sa ta pytal ze ci ti slovenske urady prihlasia ceske auto bez odhlasky. Najdes si v Cechach auto vyplatis podpises kupnu zmluvu a mozes ist domov a tu ti ho prihlasia bez odhlasky a vyvoznej ceskej STK?

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných