Peugeot Boxer furgon 2.2 HDI 130k

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Evird
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 18.01.2009 18:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Evird »

Zdravím. Tak pridám aj ja skúsenosť s tým mojim Boxerom. Je ešte v záruke,má cca 53 000 km za sebou. Je to tiež 130 koňový motor a verzia L2H2. A taktiež musím skôr negatívne veci napísať. Ale všetko skôr ohľadom eletriky. Niekoľko krát nefunkčné ABS,čo mi minulú zimu dalo zabrať a ubralo asi nejaký ten rôčik života. Po tretej tej istej reklamácii opravovaná,teda menená kabeláž. Momentálne mi nejde vyhrievanie pravého spätného zrkadla,osvetlenie ŠPZ,hlásenie nezatvorených zadných dverí (aj dnes som išiel s otvorenými dverami niekoľko kilometrov),žiarovky H7 mením pravidelne. Najbližšie ide teda do servisu Peugeta. A ako tu už niekto písal posuv bočných dverí,ja ho používam ozaj výnimočne,čo je asi dva krát za mesiac. A keď už som ho aj chcel použiť,tak ledva to išlo a poohýbalo bočnú vodiacu lištu. Bol menený celý mechanizmus posuvu dverí,čo už ale sa muselo zaplatiť,lebo bla,bla,bla. To že tam kadečo búcha,vŕzga,... a to keď prší,alebo je mokro,tak to je sila niekedy. To celá kabína ako keby vŕzgala. A ako už písal davos s tými bodkami,na mojom sú taktiež po celom aute. Pri upozornení v servise,mi odpovedali,že to auto muselo niekde stáť kde sú nejaké komíny vo firmách čo vypúšťajú tie mikromilimetrové čiastočky prachu železa či také niečo.
Ale inak s motorom teda žiadny problém. Na to,že jazdí po Kysuciach a vypína a zapína sa aj 70 krát za deň. Ani problém s naštartovaním ani nič podobné. Dúfam,že aspoň ten sa vydaril...
hondaaaa
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.12.2012 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hondaaaa »

Ďakujem za odpovede. Aj tak stále neviem že ktoré. Lebo Peugeot vie dat asi najlepsiu cenu.
Smajlik53
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.11.2008 18:51
Zdieľať na Facebook

Peugeot

Príspevok od používateľa Smajlik53 »

Pozdravujem. Chcem si nechat poradit do coho mam ist ohladne dodavok peugeot boxer 2.2 150 koni alebo fiat ducato 3.0 ? Dakujem za rady
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

3.0

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: lauryl a 12 neregistrovaných