Odstránenie škrabancov na skle

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

x77x napísal:Napis Velasovi s lestenieaut.sk ten ho ma a predava ho ...
dikes skusim mu napisat, ja mam len bezne skrabance po stieracoch cize to by mohlo fungovat ale aj tak to musi pockat do jari lebo teraz je vonku prilis zima :d :D
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

original napísal:.asi uz len nove sklo kupit.
To ti mam zasa nalinkovat tie iste dve temy ako sa odstranuju skrabance zo skla ??
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Na tvoj problem existuje jedine toto riesenie :

zavolaj tomuto panovi, ktory sa venuje vylucne lesteniu skrabancov zo skiel

sidli v Novej Bani
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

mám otázku - ako je to v noci s takýmto autosklom - škrabance lomia svetlo oprotiidúcich vozidiel, ak je to rozleštené, ako to vyzerá? Aký je tam lom svetla?
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

Ak je to spravne urobene , tak tam ziadny lom svetla nemas , pretoze samotne sklo musi byt po lesteni ciste , prehliadne a bez akychkolvek smuh . Jednoducho slko vyzera ako nove .
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

potvrdzujem, Martin. Tiez mam predne sklo doskrabane vekom a pouzivanim a nechce sa mi ho riesit, ale videl som s lestickou robit na prednom skle a mal som dost aby som nepadol na zadok.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

nedá mi to: na megane som mal tak ošmýkané sklo od stieračov, že normálnym okom to nebolo vôbec vidieť, ale keď som šiel proti slnku, alebo hlavne v noci, tak to svetlo od áut bolo tak polámané, že som v podstate nič nevidel - pritom opticky sklo naozaj nebolo poškriabané.
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

braga napísal:Naco to tu riesite tou skrabkou to nemohol poskriabat to ostala len stopa po nej ktora casom sama zmyzne ten cas bude max. tyzden pri kazdodenom pouzivani mam taku skusenost stopa po hlinikovej lopate pockaj a hned to neries drahymi pripravkami
S umelou poskriabes sklo lahsie ako s kovovou, hoci to vyzera ako paradox. Umela nema taku ostru hranu, a preto sa pod nu dostava blato a piesok, ktory zvycajne na skle v zime vzdy je, hlavne na plochach mimo dosahu stieracov. Ten mikro piesok sa potom zaryje do umelej hmoty a uz ho von nedostanes, nestaci to uriet o nohavice...

Kovove skrabky su v tomto ovela bezpecnejsie. Ten kov je stale o nieco maksi ako sklo, takze ho neskriabe a do kovu sa ta spina nechyta. Najlepsie je udziavat sklo ciste od blata aj mimo dosahu stieracov, alebo opacne - neskriabat spinave slko. Radsej pouzit rozmrazovac v sprayi.
matusjj16
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.08.2016 20:36
Zdieľať na Facebook

skrabanec od stieracu, sada s oxidom ceria, lestenie skla

Príspevok od používateľa matusjj16 »

Ahojte, mne pomohlo toto

http://kubooo.sk/produkt/sada-na-odstra ... neho-skla/

ten prasok oxid ceria sa zmiesa s vodou vynikne taka kasa a nasledne sa nanesie na skrabanec potom sa to tymi kotucmi lesti ay na pozadovany efekt

Dufam ze som pomohol


Aloha :zg282: :zg282: :zg282: [/b]
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pomohol, pomohol, v teme starej OSEM rokov.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: adrianvalo115, Bing [Bot], tatkotom a 60 neregistrovaných