Po oprave radiacej jednotky problém pretrvava

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Peterko333@azet.sk
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.11.2019 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterko333@azet.sk »

laco1871 napísal:Odpoj akumulátor,vymontuj starú ECU a namontuje novú a opäť zapoj akumulátor. Nie je v tom žiadny problém.
ECU drží na dvoch skrutkach M6 a idú do nej 2 mnohopinove konektory
pošli mi na seba kontakt nebaví ma sa hádať ako malé decko na to nemám čas len chcem vedieť či si sa stým postretol a ja ti poviem aký mám problém som pod tlakom a potrebujem to riešiť čo najrýchlejšie
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

lacikam je tvoja spasa, vynadat automechanikovi dobry napad, ja myslim ze si na dobrej ceste k rychlej oprave :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Peterko333@azet.sk
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.11.2019 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterko333@azet.sk »

Vieš nemám problém kúpiť novú ECU ale nechcem meniť niečo čo netreba a na aute som spravil novú TK a EK a dva dni potom to prišlo je pravda že už niaky čas mi sem tam s autom zatrhalo a potom išlo v poho.este sa spýtam keď kúpim novú ECU spáruje sa sama?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Peterko333@azet.sk napísal: ja ti poviem aký mám problém som pod tlakom a potrebujem to riešiť čo najrýchlejšie

V takomto prípade je najrýchlejšie behnúť na záchod a dobre sa vy..rať.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Peterko333@azet.sk
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.11.2019 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterko333@azet.sk »

Dobrá rada vieš od koho ....ja hladam človeka ktorý mal s tým priamu skúsenosť a nie picoviny :3020:
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

peterko---noooooo.Ja som ti ponukol pomoc,ale si na mna vykaslal,vonkoncom vulgarne nadavas.Vies co moj?Aby si nebol bez zltej karty,jednu ti poslem,namiesto pomoci.
Peterko333@azet.sk
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.11.2019 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterko333@azet.sk »

Diky kaaamo :d :D
Peterko333@azet.sk
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.11.2019 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterko333@azet.sk »

Si ješitný ?je aj červená karta? Už sme ako futbale :b:
Peterko333@azet.sk
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.11.2019 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterko333@azet.sk »

avelmak napísal:peterko---noooooo.Ja som ti ponukol pomoc,ale si na mna vykaslal,vonkoncom vulgarne nadavas.Vies co moj?Aby si nebol bez zltej karty,jednu ti poslem,namiesto pomoci.
ty si mi neponúkol pomoc ale si ma zotrel hneď pri prvom príspevku mudrlant!narozdiel od teba podaktorí sa mi tu snažia pomoct
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

peterkoo-precitaj si moje predosle prispevky pre teba.Ziadne odpovede som nedostal.Som mudrant?OK.Zajtra mas dalsiu kartu.Tretia bude cervena a zakazany pristup.
Peterko333@azet.sk
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.11.2019 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterko333@azet.sk »

Tvoje predošlé príspevky boli povisenecke nemám rád nafukanych ľudí všetci ostatný chceli pomôcť okrem teba možno si aj chcel ale najprv si musel ukázať svoje ego a potom si ju kecal je to tragikonedia viešco daj mi aj brontofialkovu kartu . PS: odkaz pre ostatných vymeňte moderátora !!!
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

peterko-v com som bol "povyseny"?Keby si bol precital a aj odpovedal na moje otazky,uz by si bol blizsie ku vyrieseniu problemu.Ale furt bezis to iste koliecko.
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Peterko, avelmak Ti chcel naozaj pomoct. Ale ani ja a ani on nema vestecku gulu a neodpovedal si mu na dotaz. Ze si chlapi obcas meraju pipikov, to sa stava. Treba sa cez to preniest. Ja by som napriklad vyhral sutaz v pocte varlat v miesku.


Nikto na fore Ti nezaruci, ze ak ak namontujes novu RJ, tak definitivne vyriesis svoj problem. Koniec-koncov, problem moze byt aj v skrtiacej klapke.
Peterko333@azet.sk
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.11.2019 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterko333@azet.sk »

Ahoj ,ja už neriešim nič klapka vymenená všetko premerane reaguje okrem RJ aj tu mám zohnanu a vo Virgin stave tak by to malo ísť alebo potom liter benzínu lol iked tie autá sú dobré ale čo už pokaziť sa môže každé a mechanikovi som povedal aby to namontoval na kryt baterky že sa to už na pôvodné miesto neodporuca
Peterko333@azet.sk
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.11.2019 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterko333@azet.sk »

avelmak napísal:Chlapcek,oprav to cele,lebo hned vymazem.Co to je prepajkovanie ecu?Aky mas motor?Aky mas problem?S cim?Si si isty ze tu mame vsetci vestecku gulu?Precitaj si to cele po sebe este raz co si bol ochotny sem nacmarat.
Nazdar , teraz po istej dobe som si prečítal tvoju odpoveď na moj problém a zistil som že ty si si neprečítal môj problém tam som presne uviedol aký mám motor a čo s ním je ale teraz to je jedno :28b7:

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných