BMW E60 benzin 3.0

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bolo to myslené obrazne, že dnes vycáluješ pár stoviek aj za Daciu a nie to ešte za premiovku.
A za mňa - tiež verím do poslednej bodky stránke D-fens.cz
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudikopf »

Bmw benzinove motory poroku 2007 facelift je katastrofa, mal som n53 2.5 6valec 190ps. Je to vtedy prva generacia z priamovstrekom a ma to neskutocne problémy a velmi drahe opravy... Podstate ten motor (2.5 a 3.0) je neopravitelny.Zral olej, dokola odchadzaju benzinove vstrekovace, pumpa a ine, Tieto problémy vznikaju uz PR nizsom najazde... Pozri nemecke fora! Auto Nemoze jazdit kratke trasy! A riziko ze ta to hoc kde necha.Bmw nadstavilo menit olej po cca 25tis km (zakarbonovany Motor a ine problémy)
Neskor prisli nove motory zbavene tychto chorob(ale maju uz ine:)
Nenajdes dobry benzinovym Motor u nemcov! Musis k japoncom... :zg282:
karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

Ked mas na to mechanika tak sa ho chod opytat ktory motor mas kupit. Nikto ti to lepsie nepovie ako ten kto ti to bude opravovat.
dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudikopf »

Skusenosti z opravami je velmi malo nakolko vadsinou jazdia bmw diesle...
Zbehni na zahranicne fora a sprav si prehlad...ale pis konkretne Motor Probleme atd...
Ak uz Strasne chces to bmw tak ber 3.0 diesel ale nie je to na kratke trasy... ak tak tak ho aspon raz Do tyzdna na dlhsej trase na dialnici prevetraj...
fiat012
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 02.11.2009 14:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fiat012 »

Mam f11 530i 200kw.Pouziva ho manzelka uz 3roky a ine auto nechce.Najazdila na nom 80000km a na motore sa nic nerobilo.Momentalne ma najazdene 240000km a cez emisnu preslo bez problemov.Jediny problem bol rosenie svetla ale to sa uz vyriesilo.Spotreba ktatke trasy mesto studeny motor 12litrov.Na dialnici a okrskach to zerie ako nafta 7.5litra

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných