Focus 2 benzin 2008-10, alebo Audi A4 2003-04?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Dexter89
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.12.2019 14:39
Zdieľať na Facebook

Focus 2 benzin 2008-10, alebo Audi A4 2003-04?

Príspevok od používateľa Dexter89 »

Mám cca 4000 na auto, a rozumná voľba by bola určite Focus... Ale nedá mi pokoj koja hlava blbá, a furt rozmýšlam, že radšej si kúpim staršie auto, nech mám tie 4 kruhy... Len by som chcel vedieť, či som debil ???? ide mi hlavne o spolahlivosť, a neviem čo si vybrať...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak ti ide o 4 kruhy tak si ich kúp. Focus nie je žiaden zázrak, ale neviem v čom by si si mal tou 15+ ročnou audinou polepšiť. Okrem mačosusedoindexu...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Veľmi zlý spôsob.Ak sú prioritné emócie,tak si jednoducho kúp štyri kruhy.Ak je priorita spoľahlivosť,tak ideš v ústrety kotrmelcu.Je takmer nepredstaviteľné aby Audi 2003 nevlastnil človek ktorý vedel prečo...veľa veľa km býva tak 90% dôvodov pre kúpu.Škoda množstva slov,máš našlapnuté na kúpu auta,ktoré obsahuje dosť toho aby si na Vianoce nemal ani stromček,ak si nedáš obrovský pozor na servisnú históriu auta za 16 rokov existencie.Za tú dobu sa veľa vecí zomelie,veľa vecí urobí,neurobí aj zabudne,čo všetko už bolo.
Ak nevieš (a ty nevieš) zhodnotiť dnešný stav bez ohľadu na rozprávky ktoré či ľudia pokojne naklamú,musí ťa mať pánbožko veľmi rád aby si nekúpil kasičku na peniaze.Už do telefonu ti naklamú veci že ti sánka padne,k tomu už neznalosť konkrétneho auta a už sa vezieš.Lebo od prvého majiteľa kupovať nebudeš,to je asi jasné už teraz.Vidím toho Focusa ako lepšiu voľbu z tých dvoch variant výberu.
Dexter89
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.12.2019 14:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dexter89 »

Toto som potreboval presne, detailnú odpoveď a vysvetlenie, prečo by to bola kktina kúpiť si audinu len na zvýšenie ega :-D ďakujem pekne, zostanem pri FORD-e :-)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

@avelmak , vidíš tu to čo si videl minule inde a tasil si?
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní