Skoda Fabia RS

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tom2014
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 16.01.2014 17:48
Zdieľať na Facebook

pre leonNL

Príspevok od používateľa tom2014 »

Za to AMG sa ospravedlnujem, neuvedomil som si to.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milý Tom záver je taký, že autá s prívlastkom športové nepatria na cestu ale na okruh. Bez ohľadu na palivo a vek vodiča. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ntg
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 31.12.2010 09:03
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Fabia RS

Príspevok od používateľa ntg »

Witore napísal:Zdravim, rad by som vedel aky je Vas nazor. Mam moznost kúpiť Fabiu I RS. 2007 rocnik, 220 000km. Tip top ukazkovy technicky aj vizualny stav. Cela je "blackline" vylestena karoséria atd. Proste cukor. Vybava komplet "full".

Je cena 4500 eur adekvátna?
. ked mas na to peniaze a cena je pre teba v pohode kup. 19 motor je spolahlivy. na fabiu vykonny. ak chces mat fabiu rs kup si. ser na rady tuna. keby si chcel toyotu tak bude len iny nazov temy
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: ach jaj po druhé...

Príspevok od používateľa ivko1 »

tom2014 napísal:Tu presne o to ide, že máte vešteckú guľu a hneď viete že ten kto chce fabiu RS 1.9 TDI tak pozerá na spotrebu.

AMG nie je s dieselom?, BMW M nie je s dieselom?, Audi S nie je s dieselom?

Vy presne hneď viete že na takýchto autách sa preháňajú mladí nevybúrení sopliaci za ockove peniaze. A preto zakázať ich v premávke (smejem sa hlasno). Lebo v Nitre sa stalo to a to. U nás na Felícii tiež zrazil chodca na prechode - zakážme tie smrtiace Felície !!!!
A namiesto aby ste sa venovali tomu čo sa pýtal zadávateľ záver je aký? Bum zas to poondiate TDI ktoré nič nežere, naopak za jazdy pribúda nafta v nádrži...a sme doma, Volkswagen fóbia je späť - upáliť he he he
Pozri sa hned ti poviem prečo je celá Fabia I na ho-vno...

Moja úplne klasická požiadavka na každé auto je aby sa v nom odviezol každý pasažier tak aby sa nemusel nejak skladať

A to je problém Fabie a nie len jej....

Teraz k tým akože anti koncernom - on chce dať 4500€ za Fabiu I
Otvorím si bazoš, kliknem na Seat, dam vyhladať Top Sport a za tých istých 4500€ viem mať Leon TOP SPORT (a nie jeden kus na výber), dokonca 110kW, rovnako má paket a je určite priestornejší ako Fabia I

Takže asi tak k tomu výberu, skrátka nie som tu preto aby som len zakýval hlavou že áno jak malomocný, ale som tu aj preto aby som autorovi otvoril oči.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tom mu ich otvoril lepšie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Witore
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 06.11.2008 17:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Witore »

Chlapci Vam to tu pekne kuruje....normalne z tych všetkych prispevkov asi 4 boli k veci. Mam 29, mal som už asi 8-9 aut od bmw po trabant...od 290 koni po 60 koni...ale taketo kecy ako tu dokazete vy vies lebo vy mate take a pradedo mal take a jaskynny muzi mali vlastne nohy...kokos...

Nepytal som sa na to ci su ine auta lepsie horsie pozriet si to viem aj sam. chcel som Fabiu RS v diesly a chcel som to z nejakeho dôvodu pytal som sa len ci je cena velmi u*ebana...Mozete mi tu ukazovat ze kupim mrtvy renault megane rs za rovnaku cenu ale ja som sa na ziadneho francuza nepytal...Ste jak deti co sa hadaju ze preco 5 rocny iphone stoji tolko ako 3 rocny samsung...no lebo trh. a Fabie proste stoja do 4000 a peknych je aktualne asi 5 na trhu...moja otazka bola ze ak ponuka nieco viac ako ine ci by ste dali(vy co nemate debilne reci) za to viac penazi..

A pre mudrlantov preco Fabia...najdite mi 90kw+, male sikovne auto, ktore dobre vyzera, opravi to polodebil hocikde za par korun a je u nas oblubene a predatelne. plus ma vyhrievane sedacky, xenony atd...do 4500 a najazdenych do 200.000km.
Naposledy upravil/-a Witore v 09.12.2019 20:31, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Velmi dobre si kúpil bratm, nech ti dlho slúži.
A poučenie pre ostatných - pride hlúpy všetko kúpi.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Witore : tak ty si pekne mimo...
Originál švajčiarsky čip, keramická ochrana laku, radio s Blútuth....

Ti normálne vyhráva vo veži tuším... Všetci sa ideme posrať
Tebe už chýba len https://www.benulekaren.sk/p/234790/wob ... gKh9fD_BwE
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Český výrobca a originál švajčiarsky čip. 29 možno máš, ale rozum tomu nezodpovedá...
Witore
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 06.11.2008 17:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Witore »

Ozvali sa presne ti problemovi :-) bez Vas by tu pani toto forum zomrelo. Cicmanec tu pisal taketo prispevky ked som mal 19 a pytal som sa hocico tak vsetko bolo na hovno. Este tu chýba ten co mal Chrisler Voyager, najlepšie auto v mliečnej drahe a susedných galaxiach.

Upravil som odpoveď aby ste sa sustredili na podstatne.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tak si ju uprav ešte raz lebo Chrysler je s ypsilonom :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
A samozrejme máš pravdu všecko je na howno enem včelky sú na med.
Buď spokojný, máš čo si si vysníval a medzi nás cctov ti je škoda chodiť. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných