Skoda Octavia combi 2012 kod CFH - autodiely

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erik34
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 31.08.2010 15:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia combi 2012 kod CFH - autodiely

Príspevok od používateľa erik34 »

Ahojte dnes som si kúpil Octaviu 2 combi 4x4 ( nieje to Scout) s kódom motora CFH. Pri hľadaní náhradných dielov som zadal tento kod a mi ho absolútne nenašlo. Jedna sa cez ......... a nielen ich našlo mi len kódy CFHC a CFHF. Trojmiestny kod z označením CFH nieje ale tak ho mám písaný aj v TP. Otázka dopasujem diely aj z týchto kódov alebo teraz čo??? Dikes za odpovede. Ešte doplním je to 2,0 TDI 103 KW


To nie je miesto na reklamu-avelmak
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nepozeraj sa na to čo máš v TP (lebo tam píšu bludy), ale na to čo máš na kryte rozvodov a na štítkoch v servisnej knižke a v kufri. Kódy začínajúce na C boli 4-miestne.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

je to CFH* rodina - rozlicne varianty. Bude to v pohode.
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa undertaker007 »

cicmanec napísal:čo máš na kryte rozvodov
Na kryte rozvodov je tiež kód motora len trojmiestny, štvrté písmeno tam nebude...

Nájdi si nalepený štítok sivej farby, na ktorom je číslo VIN, povolené zaťaženie náprav a štvormiestny kód motora.
Najčastejšie sa nachádza na B- stĺpiku v spodnej časti, viditeľný po otvorení vodičovych dverí, niekedy totožné miesto, ale strana spolujazdca.
Audi ešte zvyklo na A- stĺpik zhruba vo výške svetlometov, taktiež obe strany, prípadne na nosnú časť karosérie, kde je priskrutkovaný tlmič zvrchu (po otvorení kapoty viditeľný).
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot], uwa0948860093 a 8 neregistrovaných