Hvizdanie vzduchu v aute (v kabine)

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Hvizdanie vzduchu v aute (v kabine)

Príspevok od používateľa biker610i »

Caute ked mam zatvorene vsetky okna tak za jazdy pri vyssich rychlostiach od 60km/h a vyssie pocut z pravej strany take hvizdanie vzduchu . Ako keby nieco dobre nedoliehalo / netesnilo akokeby bola niekde nejaka strbina . ten zvuk vychadza z okolia okna alebo dveri . Skusal som aj deflektor dat dole ale to nepomohlo a auto stresne okno nema. Nemate niekto tip ze na co sa zamerat? ze preco ten vzduch hvizda za jazdy? . Skusal som aj najst podobnu temu ale nic som take nenasiel. Robi to na aute fiat uno . Dakujem
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Osetri tesnenia.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

To iste na dodavke Fiat ducato r. v. 2005, piskanie nad 90km/h,menili sme tesnenie na dverach za nové, odvtedy pokoj, to stare bolo stlacene viac ako malo a nedoliehalo k ramu dverí...
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Prehrabal som cele auto a nenasiel som sprej, co som minuly rok kupil na tie tesnenia okolo dveri. Striekal som to z kazdej strany, dvere nechal otvorene asi 2 hodiny a potom parada. Ale boli to nieco na baze silikonoveho oleja, bolo to mastnejsie. Ale zase vpijalo sa to rychlo.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: marekvt, vykopanafosilia a 74 neregistrovaných