Prívesný vozík - schválená zmena karosérie

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

jani2: Predáva sa tak, že kupec dáva splnomocnenie aby ho predávajúci mhol zastupovať pri odhlásení na jeho osobu.
Vtedy odhlásiš a viac neriešiš či kupujúci má / nemá čas, neriešiš či si to vôbec prihlási v stanovenej lehote, alebo bude musieť na KO, alebo neprepíše vôbec
jani2
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 21.09.2011 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jani2 »

mastik29 napísal:Vies kolko bolo kedysi aut, co boli pekne, technicky v poriadku, len papiere nesedeli???
Stvrtina Aviza boli inzeraty na auta bez papierov a dalsia stvrtina boli inzeraty na papiere, stvrtina na casti karoserie a posledna stvrtina dake kompletne auta, co mali papiere ako tak v poriadku.
Verím ti, veď preto sa pýtam. Ja nemám skúsenosť. Veď, keď sa to nedá , nedá sa čo už . Stále je lepšie sa opýtať skúsenejších vo veci
jani2
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 21.09.2011 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jani2 »

ivko1 napísal:jani2: Predáva sa tak, že kupec dáva splnomocnenie aby ho predávajúci mhol zastupovať pri odhlásení na jeho osobu.
Vtedy odhlásiš a viac neriešiš či kupujúci má / nemá čas, neriešiš či si to vôbec prihlási v stanovenej lehote, alebo bude musieť na KO, alebo neprepíše vôbec
Dík moc za radu, tiež som tak poradil. Policajti na DI však povedali, že právne je stále majiteľ zodpovedný za vozík.. pokiaľ ho neprihlási nový majiteľ. Tiež som myslel, že v dohode je odhlásenie vozíka a PZP a nech sa stará
jani2
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 21.09.2011 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jani2 »

Takže vozík nakoniec má schválenú novú konštrukciu aj kolesá

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: adrianvalo115 a 65 neregistrovaných