BMW e90 330i

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

To ja mam teraz druhu alebo tretiu pubertu? :) Sice stare Bmw e46 330d automat ale nainstalovany AC Schnitzer box na lepsi vykon a teraz mi treba novy volant lebo na terajsom sa rozpadava material tak rovno si zhanam volant z SMGcka M3 aby som mal "F1" radenie na volante :) Nech to toci otacky ked treba :) A teraz vazne kazdy jeden spotrebista je smrt pre hociktore auto, netreba sa toho bat "mu sliapnut na krk".
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

mp3 turbo:
Tak ako hovoríš, minimum mesto a keď sa mu zdalo, že hore kopcom to netlačí, tak dal S režim a nemá s tým problém ísť kdekoľvek, chata, pole, oračina :-) Aj olej samozrejme menil.
Takže nie vždy je to len o aute, ale hlavne o majiteľovi. Či sa staral alebo nie. Aj najlepší motor sveta ak nedostane čo má, tak má problém fungovať správne.
Skrátka stručne a jasné povedané pri toľkých km, si ten motor vyžaduje investície, či už pravidelné alebo nečakané. Takže treba počítať, že nemusíš do roka nič investovať, alebo prvý rok, človek zaplače a potom to už bude ok :-)

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných