Auto zosilňovač 2x100

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rozian
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.11.2019 14:51
Zdieľať na Facebook

Auto zosilňovač 2x100

Príspevok od používateľa Rozian »

Zdravím, už dlhšiu dobu hľadám na internete schému na auto zosilňovač 2x100 alebo aspoň niečo čo sa pohybuje okolo toho a neviem či tu schému je tak ťažko nájsť alebo len ja neviem hľadať.. Potrebujem to z dôvodu toho ze maturujem a ja to mam ako maturitnú prácu.. Ak má niekto skúsenosť alebo vie kde sa dajú také schémy nájsť bol by som šťastný za každé info..

Ďakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A nemáš to vymyslieť sám? :41c2:
Rozian
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.11.2019 14:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rozian »

Schému môžem zobrať z internetu len vyrobiť to musím sám.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Vyser na to, urob si klasický na doma.

Ked budeš chcieť nasilu vyrobiť do auta tak je velmi častý problém že sa prenáša rušenie, preto to potrebuje nejaké "filtre" či už do napájania, alebo do predzosilovača (neviem ako sa tomu presne nadáva - tuším galvanicky oddelený vstup)

Lebo čo z toho ked to budeš škole predvádzať na nejakom stabilizovanom zdroji kde to bude pekne hrať a v aute to bude potom robiť blbosti
Rozian
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.11.2019 14:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rozian »

Ak to mam upresniť tak mam urobiť niečo ako aktívny SUBWOOFER ktorý bude mať v zosilňovači ďalší kanál na reproduktory. Vybral som si to preto lebo som dufal že mi to poslúži ako maturitná práca a aj ako subak do auta.. To čo mi hovoríš mi hovoril presne učiteľ a asi to tak aj spravím.. Chcem dat ale tomu stále dajakú šancu.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Počúvni učitela...

Do auta si kúp origo zosilovač, stojí to pár šupov.
Ale rovno vravím že dnes už by som ani to nedával, ked už tak vymeniť origo repráky za kvalitnejšie komponentné sady, nebude to síce dunieť, ale zvuk bude taký vyváženejší
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní