Holandsko zníži diaľničnú rýchlosť na 100 km/h

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Čiže moj rovesník, to len novinári ho pasovali na dochodcu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Citát tvnoviny 14.11.19. Úplne inak zareagovala prepravná spoločnosť Arriva, ktorej patril linkový autobus. Jej 53-ročný šofér bol dlhoročný profesionál. Vlani získal vyznamenanie za 2,5 mil. kilometrov za volantom autobusu bez nehody.
PRO sun s.r.o Ladomerská vieska = mŕtvy chrobák, ja nič ja muzikant. Božie mlyny melú pomaly a isto. Váhy v kameňolome Pohranice majú kópiu vážneho lístku.


Súdružka oblekova, dnes už točí, ona nevie či ten vyklápač bol preťažený, ale včera keď ešte nebol verejnosti známy majiteľ, tak s bohorovnou istotou tvrdila, bol preťažený, rozkývalo ho. Asi tu niečo začína zapáchať.
Naposledy upravil/-a trucker694 v 14.11.2019 22:41, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Trucker, možno ani nemusel byť preťažený, len ho zle naložil. Čo ak posledná lopata či dve nešli na stred, ale dozadu ? Ja som to pred rokmi zažil s Ifou 4x4 agro a rozmetadlom hnoja. 17 ročný sopliak a hnoj kydnutý na jednu bočnicu. Asi tretiu zákrutu som absolvoval an dvoch kolesách a dokakaný až za ušami.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Tatko, keď prejdeš Veľký Lapáš smer Vráble, za ostrovčekom pri obalovacke sú také koľaje pri Babindolskom skleníku smer Vráble. Kto to tam nepozná, a dáva tam na kamione deväťdesiat tak facka do volantu a ideš vpravo vľavo a keď sa nechytis tak medzi orechmi do priekopy.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chodím tade , len našťastie nie velkým vozom. A volakedy V3S hore Lapášom tak 50? možno ani tolko nie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

https://auto.pravda.sk/doprava/clanok/5 ... -vozidlom/
Malý porazil veľkého.
Zahynul ten zlý arogantný vodič kamiónu. Alebo...?
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Liaz mts 24 + vlek BBS štrk z Královej do Mochoviec naložené 19m3 hmotnosť cca 40 ton, na malej jednotke od krčmy až na horizont 5 km/h. Ruka z okna a mával som aby ma predbiehali v3sky, avie, robury, eŠLky dnes MB ACTROS mk4 euro6 420 kW a niečo podobné, akurát idem dvadsať ale nikto ma nepredbehne. Lebo z Levíc do Nitry ide súvislá kolóna, taká istá ide oproti.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zase budem najhorší vyvrhel ak tu zakričím , že auto je zbraň a presne také isté skúšky by mali byť na VP ako na zbrojný pas. :3c90: :3c90: :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A kto by šoféroval tie tisíce kamiónov? Jáááj nikto, všetko po železnici...
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Oco skusky na zbrojny preukaz typu A som dvakrat pozrel do knihy a bolo, to by zrovna neprirovnaval :)
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

cicmanec napísal:A kto by šoféroval tie tisíce kamiónov? Jáááj nikto, všetko po železnici...
Dnes sú všetky vlaky na cestách. Vrátil som sa po 4dňoch zo Švedska,a do Legnici cez Wroclav,Gliwice,Čadcu,Trnavu do Nitry som išiel vo vlaku. Áno v súvislej kolóne 600km ako vo vlakovej súprave :4012:
Bola to dvojkoľajová trať,pretože aj oproti nekonečný súvislý prúd aut
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

s niektorymi ludmi proste nepohne ani havaria s 12mi obetami, a jazdia veselo dalej neopatrne.

https://www.topky.sk/cl/100370/1838607/ ... eden-mrtvy

Dokonca dnes je vyhlaseny statny smutok.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

https://www.slovakwoman.sk/dcera-kamion ... zkou-casu/
Táto výpoveď rodinného príslušníka vypovedá o VYDIERANI VODIČOV. NEPÔJDEŠ S TOU LUNTROU GEPLOM TY, PÔJDE ĎALŠÍ.
DÚFAM, ŽE SI TO ZLIZNE AJ VEDENIE A MAJITEĽ SPOLOČNOSTI NATVRDO KÚ KOCNEROVI.
truck123
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Robim tuto pracu 30r. Napr. ak nedopatrenim zajdes do zakazu 12t, hoci nikoho neohrozujes, pokuta po novom 2000eur sialene..nezmysel, pred dvoma rokmi som dostal 800, bol som nakladat.. musel som tam ist, ale Galantskych policajtov to nezaujima, tak to v mojom okrese, kedze bolo jasne ze je to blbost vyriesili salamunsky, pockali kym prejde premlcacia doba. Ked vas chytia bez karty, co je podstatne nebespecnejsie, slov. pokuta je 169eur.. na smiech cely tento system..ak v napr. v Taliansku, basa atd. Kde to preboha zijeme.. kladiem si otazku...dokedy to takto bude?
vsevetko
Príspevky: 971
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Nákladné auto, ktoré na ceste z kopca v smere na Nitru narazilo do prímestského autobusu, patrí firme ProSun z Ladomerskej Viesky pri Žiari nad Hronom.
"Je mi strašne ľúto pozostalých," reaguje na dopravnú nehodu majiteľ firmy Ľudovít Bezák.
K dopravnej nehode sa vraj nechce vyjadrovať, kým polícia neurobí "nejaké relevantné vyšetrenia".

Nepáči sa mu však, že ministerka vnútra Denisa Saková zo Smeru ešte pred uzavretím prípadu vyslovila hypotézu, že za nehodu môže vodič nákladiaka, ktorý mohol mať preťažené auto.
"Politicky vyhlási niečo, z čoho boli znechutení aj policajti," povedal na jej adresu.

Postoj ministerky sa nepáči ani Antonovi Kováčovi, šéfovi kameňolomu v Žiranoch, skadiaľ nákladné auto z Ladomerskej Viesky viezlo makadam.
Odmieta, že by auto bolo preťažené, čo je jeden zo scenárov, s ktorým pracuje polícia.
"Je to nezmysel," vraví. Vozidlo podľa neho odvážili na certifikovanej váhe a naložili presne podľa hmotnosti, akú má určenú.

O tom, že by bolo auto preťažené, vraj nevie ani Bezák

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 72 neregistrovaných