Mercedes W124 300E - startovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dencubel
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.07.2012 11:10
Zdieľať na Facebook

Mercedes W124 300E - startovanie

Príspevok od používateľa dencubel »

Pani, je tu niekto, kto sa rozumie do Mercedesu W124 s motorom 300 benzin, oznacenie M103? mam problemy so studenym startom, auto som tak uz kupil, dnes som pozrel (Cold Start) trisku a strieka benzin. Taktiez som odmontoval volnobezny ventil, ale ten pri starte nic nerobil, ked kolega startoval. Na youtube som videl, ze by sa mal pri starte prepinat. Auto sa chova ako keby nemalo benzin, velmi dlho trva kym ho nastartujem, musim si pomahat s plynom...potom ked uz chyti este tak 2x cca skape, potom uz je ok, ale musim drzat otacky minimalne este 2 min nad 2000 rpm. Potom sa uz udrzi, ale aj volnobeh je dost na figu( motor sa ide zadrhnut), no ked dosiahne teplota vody cca. 80 stupnov, uz je to ok.
mlokec
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 23.11.2014 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mlokec »

Palivové čerpadlo žeby?
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Mam ten motor v Gecku a uz som si s tym uzil tiez svoje...

Co mne pomohlo- sviecky, kable, palec a tesnenie rozdelovaca, vzduchovy a palivovy filter, USR a KPR rele, podtlaky a rozne gumove tesnenia kvoli falosnemu vzduch, zostelovat KE-Jetronic. Buchol som do toho odhadom tak 1000 euro, ale teraz to chodi uz ako-tak normalne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných