Toyota Auris - snímač tlaku TPMS

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

:40bd: hej, ved aj taras ako Igy M.
tom2014
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 16.01.2014 17:48
Zdieľať na Facebook

Odpoveď pre st. jimmy

Príspevok od používateľa tom2014 »

Ber to s rezervou, tu je jedno na čo sa opytas či na novú toyotu alebo na 2.0 TSI od VW aj tak na tomto fóre je najspolahlivejsim autom hrdzavá felicia prípadne ešte nejaké staršie auto kde si dokážeš urobiť GO agregátu sám už po 80 000 km. Tu to doslova srsi nadšením z automobilizmu. A samozrejme ešte sa občas poplace za starými dobrými časmi...najlepsie je na autorite plakať ešte za starým Rakusko-Uhorskom kedy naší prastari rodičia mali kone a nepotrebovali ani GO agregatu ani výmenu oleja v prevodovke stačilo len napast prípadne seno a podkutie. He he he
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milý Tom, veď prídi na exkurziu , pozrieť si tajné zákutia výroby nových , moderných aut.
https://www.pracajaguarlandrover.sk/?gc ... jtEALw_wcB
alebo zavolaj zdarma. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
tom2014
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 16.01.2014 17:48
Zdieľať na Facebook

Dakujem

Príspevok od používateľa tom2014 »

Dakujem za ponuku, ja mám zamestnanie ktoré má aj baví a rovnako má bavia aj autá, baví ma pokrok v automobilizme, technika s tým spojená, a hlavne užívanie si jazdy čo je pre mňa relaxom. Preto chodim na portál autobazar.eu
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dosť jednostranný pohlad, neobsiahneš celú krásu tohto odvetvia.
To ako by si ženy spoznával len na modnych prehliadkach. Treba zájsť aj do liečební narkomanov a útulkov pre bezdomovcov.
Preklad pre tých pomalších - treba sa pozrieť aj na reklamačné oddelenia, alebo na odbor kvality jednotlivých výrobcov. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

suhlasim s tym, co napisal @tom2014

Este stale existuju ludia, ktori si radi zasoferuju a maju automotive v srdci.

Staci si pozriet videjka na youtube od Marosa Cabaka, Rasta Chvalu a vidiet ten ich usmev na tvari pri testovani aut, hovori za vsetko.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
vlado10
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 22.01.2007 20:32
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado10 »

Oco 13 som s Tebou v opozícii, takže nie si tu sám, ľuďom chýba životná skúsenosť preto Ti nechcú rozumieť, čítam to tu všetko lebo aj čítaním hlavne odborných tem sa človek rozvíja len nemám potrebu sa vyjadrovať ale Teba si zastanem
Avensis 4AFE ex
Corolla VVTI ex
Corolla Valvematic 270 000
Rav 4 vvti 137 000
Honda XL,CBF
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vlado 10 diky :300f:
Dep : Rasťa Chválu pozerám rád - len jedna vec je skúšať nové autá a celkom iná ich opravovať o x rokov, a zase celkom iné je ich vyrábať. Celý život pracujem v oblasti reklamácií (aj teraz k nim mám velmi blízko) a to vypestovalo moju hlbokú nedôveru k systému fungovania ludskej spoločnosti. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
zetom
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 29.10.2012 14:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zetom »

treba kupit celorocne gumy a ziadne dalsie snimace tlaku netreba a ani prezuvanie
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Tie snimace byvaju aj celkom lacna zalezitost a priamo v autorizaku. Kus aj za 15€ predavaju, lenze, asi nie u japoncov a dojce kvalite…
Ironiou je, ze na nete sa predavaju za 50€ :40bd:
Bohapuste okradanie.
Tiez ich musim kupit koli zimnej sade, nastastie, 60€ za 4 kusy ma nijako nezruinuje a aspon nebude problem na STK co sa s autom pojde…

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní