Hyundai Accent 1.3 benzín - extrémne vysoka spotreba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Jacob2244 napísal:No tak som ako ste povedali natankoval plnú a prešiel som trasa br-bb a kus po meste 105 km som prešiel a takmer 11 litrov som minul auto ide v poriadku tak neviem čo s tým a ani mechanik nič nezistil. A motor bol dekarbonizovany z dôvodu že nemalo výkon neťahalo dobre tak ho dekarbonizovali a od vtedy ide dobre
Malý motor neznamená vždy nutne aj malú spotrebu. Za 11 litrov si mohol jazdiť aj s 300 ko§ovým trojlitrom turbo benzín.
Ale aj tak si myslím, že to žerie trochu moc... Ešte by som upresnil, meraním podľa tankovania si nezistil "spotrebu paliva", ale "spotrebu paliva podľa údajov výdajného stojanu".
A to je rozdiel.

Skutočná spotreba je vždy nižšia, lebo každý výdajný stojan kradne. Proste ukáže viac, ako si reálne natankoval.
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Jergusko, toho kompletneho dementa a debila ti pripomeniem ked znova v niektorej teme budes uplne mimo a budes si pliest jablka s hruskami, kreten.
A neboj sa o mojich 35eur, nemam problem spravit si vylet cez pol Europy a dat 25eur za JEDNO kolo v Zelenom Pekle, ta tvoja Poton mi nic nehovori...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní