Skoda Octavia II - cvakanie pri preradovani

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico zase som tu ja ako cct - Felicia , favorit clio, uno , golf2 corsa2 peugeot 106 a čo ja viem ešte čo, to všetko je lepšie ako dať tisic za opravu alebo 3 za iné.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

oco vysvetli mi čo má tvoje spamovanie o starých črepoch spoločné s preberanou témou.
Zrejme si zase v robote, tam nemáš čo robiť, tak sedíš na počítači a do každej témy prihodíš nejakú kktinu o moskviči, trabante, felicii, corsičke.
No zamysli sa, k čomu je to dobré, takto zaprasovať každú diskusiu.
A samozrejme sem-tam tvrdíš, že tie drahé autá, to ty vyrábaš
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vyrábam rovnako lacné aj drahé , tak isto ako som pred pár rokmi montoval okná aj dvere milionarom aj romom z osady. Ja som vaše zlé svedomie a tak keď si prečítam támu s ktorou ma seriete tak do nej napíšem. lol Treba napísať petíciu Atlasovi a možno ma blokne. Čo vám bráni? Ale na ceste ma budete stretávať stále.Rovnako si možno fakt vyrobím razítko "OCO13" a každý Tuareg alebo Q5ka ho budá zo sebou nosiť po celý život. Aby som vás sral.
Stále a stále sa zamýšlam , ako by som na vás dočiahol a mohol vás mlátiť po tých sprostých hlavách. :3c90: Aby ste sa spametali a spomenuli si ako tu robotovali vaši otcovia a dedovia a ako to vy všetko potápate. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

k tomu nie je treba nič dodať, každý si urobí úsudok sám
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano presne to som chcel aj ja povedať lol a kto si neurobí sám úsudok tak tomu ho napíšem na remen a vyšvácam ho s ním po ušiachň
Kapišto companeros???
Zrejme si zase v robote, tam nemáš čo robiť, tak sedíš na počítači a do každej témy prihodíš nejakú kktinu o moskviči, trabante, felicii, corsičke.
No zamysli sa, k čomu je to dobré, takto zaprasovať každú diskusiu.
Ano som zase v robote - novodobé otrokárstvo kde 6 dní robíš a 1 deň máš volno. A je to dobré k tomu aby sa vám rozsvietilo v tých sprostých hlavách a uvedomili ste si že "tudy cesta nevede" :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Takže každý iný názor ako tvoj je automaticky zlý....hmm divné zmýšľanie .

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných