Nové kombi za cca 17000E

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

davno som prestal sledovat SukrSpravy, mal som ich sialene vela... idem pozret, odpoviem.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Aj mne prosím odpíš na správu niekedy z roku 2016-17. Nepamätám sa už na detaily :)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
Robo278
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 29.10.2008 13:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Robo278 »

Prosím ešte o antikoróznej ochrane, pozinkovaniu, ktoré automobilky sú na tom najlepšie? príklad ak porovnám škoda, kia, citroen, reanult atď...

Alternatívne v priebehu budúceho roku je možnosť v práci kúpiť ford focus combi 1,5 diesel 88kw rv 2015. Predpokladám cenu okolo 7tis euro a cca 100tis km. Toto je jediné jazdené auto ktoré "poznám" a viem že nebude stočené a nebolo búrané.

Ďakujem
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vyrábame diely pre niekolko automobiliek a dosť často vidím červené lístky na paletách s popisom "biela korozia". To je poškodenie pozinkovaných dielov. Takže ani zinok nie je záchrana.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Robo278 napísal:Prosím ešte o antikoróznej ochrane, pozinkovaniu, ktoré automobilky sú na tom najlepšie?
volvo, audi,vw,
toyota, honda a francuzi tiez dobre
ford bieda
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mateusz737 - gruppa , japonci , korejci a jlr - velká bieda - kedykolvek zdokumentujem.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Oco Ty sa tomu rozumieš ako hus pivu.Mal by sa stiahnuť aspoň na nejaký čas do úzadia ,lebo čo tu predvádzaš poslednú dobu to je hrúúúza :b: :41c2:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

preco si to myslis ? Pretoze Oco KAZDY DEN stretava presne tu linku kde sa hentie veci vyrabaju a prichadza s nimi do styku DENNE ?
hanzlik
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 13.07.2017 08:49
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hanzlik »

a nad niecim ako je sharan, galaxy, alhambra si nepremyslal? tam budete mat vsetci dost priestoru, ked budes potrebovat nieco previezt tiez v pohode, cenovo si tiez myslim, ze sa da
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

mp3turbo napísal:hrubka plechov nie je argument ktory by si mal pouzit pre vyber vozidla, rovnako ako tvar opierky na zadnom sedadle.

A predajca ti nebude vediet povedat, taku otazku tam nepoculi za desat rokov odkedy predavaju tieto auticka.

Tá hrúbka plechov je skôr zaujímavá z dôvodu prehrdzavenia.Žiadne tajomstvo neprezradím že japonce sú z papiera,čo neznamená že vytvarovanie a profilovanie nevie vytvoriť pevný celok.Ale pokiaľ sa napr pri klampiarskych prácach jednotlivé diely rozbodujú,tak sa jednotliví plechové časti dajú tvarovať v prstoch.Stretol som jediné jap. auto kde aj tie tenké plechy boli abnormálne pevné a takmer nepretvarovatelné...Nissan 240 Z

Pokiaľ sa tu spomenula skupina sharanoidných aut,tam je korózia asi najväčší nepriateľ auta a zrejme bude aj jediný hrobár týchto modelov.Ale po stránke uživateľskej dobre kúpený sharanoid z poslednej garnitúry starej PD generácie prežije tak či tak všetky dnešné haraburdy kde je ešte teplý lak,takže je pre človeka čo si nezakladá na image a sleduje iba užitnú stránku popredným kandidátom na kúpu auta s ktorým sa jazdí a jazdí do zblbnutia,netýka sa aktuálnej CR generácie...aby sme boli v obraze.Sú to mrchy akurát sú kultúrnejšie a opticky lákavejšie

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tuninka a 28 neregistrovaných