Progresívne emisné zdaňovanie už čoskoro ?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

viktorstrbka napísal:@cicmanec nepochopil som pointu tvojej reakcie ale ok. Som ekológ pokiaľ my to dovoľujú financie.
No veď presne o tom hovorím - ekológ, ale len odtiaľ-potiaľ. Najlepšie ak sa to teba osobne nijako nedotýka a neobmedzuje.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Na hlavu ako celá táto republika s EÚ dohromady. Koho postihne zdaňovanie? Chudobných chudákov, ktorí nemajú na prevádzku moderných áut. Bohatí menia autá bez ohľadu na nejakú ekologickú daň. Dotácia na elektromobily. Pre koho? Chudobný si to nemôže dovoliť ani s dotáciou a zasa sa podporí len ten bohatý.
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

viktorstrbka napísal:nie je zatiaľ zakázané
Chcem vidieť na čom budeš voziť syna do školy ak zakážu SDI a ty nebudeš mať peniaze každé tri roky na stále "ekologickejšie" auto. A určite aj našetríš rýchlo ak budeš platiť vysokú daň za aktuálne "neekologické" auto.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Neberte to uz tak tragicky.Tolko blbosti co EU vymyslela,ale nepocita ze kde Nemci koncia,Slovaci zacinaju.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Po prvé , ekologickú daň ak ju zavedú tak len podĺa papierových parametrov daného auta, akú splńa Eronormu , či Euro 6 , 5 alebo menej
samozrejme vyrazný rozdiel vo vyške poplatku by mal byť pre tie motory,čo splňajú nižšiu Euronormu
nikto nepride k autu a fyzicky nebude kontrolovať čo vychadza z výfuku tvojho auta.. na to nie je technické vybavenie ani financie .. na Slovensku
po druhé,
je pravda ,že na dedinách ĺudia stále spaĺovali suché listie, či byle alebo odrezky z kríkov, ale robili to zodpovedným sposobom , aby nerobili zle susedom , teda nie vtedy ked každý ma vyvesené prádlo.. lol
po tretie ,
vlastniť Fabiu SDi je otázka osobných preferencií, nie nejakej nevyhnutnosti..svoju prdel, prip. členov rodiny a všetok bordel sa dá odviezť aj v inom lacnom aute,ktoré bude aj spoĺahlivejšie ako spomínaná Fabia... :d :D
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Dal som ti palec hore omylom, lebo ten posledný bod príspevku svedčí o tvojom momentálnom mentálnom stave :40bd:
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

V Taliansku ďalšia daň za dieselové auto normy Euro 3 a Euro 4.. 7:08 https://www.youtube.com/watch?v=nZBkc71BBFM

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných