"plechove" bzucanie spod pristrojovky octavia 2

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

belo0
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.11.2009 17:08
Zdieľať na Facebook

"plechove" bzucanie spod pristrojovky octavia 2

Príspevok od používateľa belo0 »

zdravim mam jeden problem po vymene turba sa mi zacal ozyvat akokeby bzucanie taky plechovy zvuk spod pristrojovky hladal som vsade na forach pomoc a nic uz sa to snazim vyriesit cca pol roka mal som to u roznych mechanikoch a nic : dvojhmota v potiadku tak isto aj turbo menene silent bloky dotiahnute vsetko v motorovom priestore no teda co sa dalo meneny platenec vyfuk ok vcera sme zhodily palubnu dosku s podozrenim na klimu dvojzonovu a kurenie po demontazi tej palubnej dosky je zvuk intenzivnejsi este doplnim robi to iba ked je auto v pohybe a to na akom kolvek prevodovom stupni od cca 2000 do 2300 otaciek motora a hlavne ked je auto v zabere na volnobehu nic.

este doplnim je to o2 1.9tdi 77kw s pdf bxe 2006
no a dnes sme to boli prevetrat s odrutenou kapotou kamarat sedel na aute a pocuval ze ci nahodou to nejde od motora ale motorova cast ok ten zvuk vychadza akokeby od vyparnika ale na 100percent to neviem
jurha
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 15.05.2015 11:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurha »

navštív servis...
gyerek
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 05.11.2007 00:38
Zdieľať na Facebook

Re: "plechove" bzucanie spod pristrojovky octavia

Príspevok od používateľa gyerek »

belo0 napísal:zdravim mam jeden problem po vymene turba sa mi zacal ozyvat akokeby bzucanie taky plechovy zvuk spod pristrojovky hladal som vsade na forach pomoc a nic uz sa to snazim vyriesit cca pol roka mal som to u roznych mechanikoch a nic : dvojhmota v potiadku tak isto aj turbo menene silent bloky dotiahnute vsetko v motorovom priestore no teda co sa dalo meneny platenec vyfuk ok vcera sme zhodily palubnu dosku s podozrenim na klimu dvojzonovu a kurenie po demontazi tej palubnej dosky je zvuk intenzivnejsi este doplnim robi to iba ked je auto v pohybe a to na akom kolvek prevodovom stupni od cca 2000 do 2300 otaciek motora a hlavne ked je auto v zabere na volnobehu nic.

este doplnim je to o2 1.9tdi 77kw s pdf bxe 2006
no a dnes sme to boli prevetrat s odrutenou kapotou kamarat sedel na aute a pocuval ze ci nahodou to nejde od motora ale motorova cast ok ten zvuk vychadza akokeby od vyparnika ale na 100percent to neviem


Zdravím,
podarilo sa nájsť odkiaľ ten zvuk ide?
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní