BMW 740d

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kina.peter
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.01.2010 00:39
Zdieľať na Facebook

BMW 740d

Príspevok od používateľa kina.peter »

Potrebujem pomoc: zháňam schopnú remenicu klukoveho hriadeľa na E38 740d ak by niekto vedel pomôcť moje číslo je 0904637911 vopred ďakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Schopnú čoho? Skúšobnej jazdy pri predaji? Čo čakáš že v akom stave budú na 20+ ročných vyhonených prémiovkách?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Proste schopnú.Mám nejaké veci na na E38 740-750 ale nie je medzi nimi remenica.Raz ak sa niečo dostane do skladu je tam aj 30 rokov,ja postupne čosi naložím a vynesiem do šrotu,ale času na to je málo a "jesť nepýta".Preto má taký dotaz zmysel,najde sa kadečo aj 50 rokov staré,v regáli km nepribúdajú,kluka piesty blok a pod nestarne
hanzlik
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 13.07.2017 08:49
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hanzlik »

skus pozriet bazos alebo bmw forum :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Toto tu má väčší dosah,Bazoš je šanca,ale inzerovať a predávať sa nechce napr ani mne,a už vôbec nie potom sa z nejakým talianom dohadovať o soplíku z nosa.Vyhodím-darujem,predávať a kupovať je tu vďaka mentalite ľudí horor.Pošleš,nepreberie,zásielku (vlastnú) si zaplatíš ešte raz lebo sa vráti...neprosím,zo slovákmi neobchodujem,ale normálnemu to darujem.Nič neriskujem,v krajine mám pocit sú len posledné kusy normálnych
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní