Problém s prihlásením auta - súrne prosím o pomoc!

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

mhlavaty napísal:Neriešte hlúposti.Riešenie je jediné a správne,zájsť na KO a priamo predniesť problém.Oni už vedia ako prečítať aj "nečitatelné" a myslím že väčšina ľudí vie že aj schválne vybrúsené sú čitatelné.S protokolom od KO už odpadá prehliadka u polície. V prípade že niečo v poriadku nie je,je to tak či tak potrebný doklad aby sa veci riešily z bývalým majitelom.Z prexe viem že identifikujú aj velmi ťažko čitelné bez väčších problémov.
presne tak. Ked budes mat doklad z kontroly originality, s autom ani nemusis ist na prihlasenie, ten doklad je pre nich smerodatny.
Bohuzial budes musiet zainvestovat /myslim ze Ta to nezruinuje/ za originalitu /cca 50-70eur/, nevyhnes sa tomu. Su vycviceni na to, aby to tvoje VIN uz odtial vydolovali
G-Power
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 11.08.2009 17:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa G-Power »

Nečítal som predošlé príspevky, ale takýto problém vôbec nie je problém. Mne chýbal homologačný typový štítok, tiež mi nechcel policajt pri kontrole VIN čísla dať pečiatku. Tak som musel písať žiadosť o povolenie výnimky na Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave a do mesiaca mi prišla výnimka. Stojí to 20 € kolok. Mimochodom niekto to rieši cez výrobcu vozidiel, ale mne odpísali že mi nevyhovejú. Takže ten krajský úrad. Čo je na nič že kvôli čakaniu na tú výnimku mi prepadla KO a musel som ju robiť odznova.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

G-Power napísal:Nečítal som predošlé príspevky...
...a potom sem celkom zbytočne píšeš to čo už bolo napísané...
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

bakala-toto nie je miesto na reklamu.Odstranil som tvoj prispevok.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných