Pukanie pri točení volantom a vôľa niekde v náprave

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ale ano , na druhý deň sa vyjadrí, že reklamáciu uznáva a prvý volný termín na opravu je 17.2.2020 a 18:30 . Čo spravíš potom?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Slovo Bezodkladne neznamena ze ta hned zajtra da servisak na kanal.Usmeje sa ti do ksichtu a povie ti"daj ma na sud"Pri reklamacii sa kazdy na teba vysere.Teraz ti uz ani nedvihne mobil.A casom zistis ze najrychlejsia oprava je smerom do najblizsieho servisu.Za blbosti sa plati.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Keď niekomu dám peniaze za auto,tak som presvedčený že mi za kúpu stojí.Ak presvedčený nie som,nemám jasno vo veci,nerozumiem autám,nemám kamoša servisáka,tak požiadam aby majiteľ urobil STK aj EK na moje náklady,samozrejme v prípade že vozidlo absolvuje všetko v poriadku.Keby som predával a takúto podmienku mi dá kupujúci,bez problému mu vyhoviem,bez ohladu že ešte je platná.Na STK obaja,platí ten komu padne výsledok.Nie je to o nič drahšie ako zaplatiť si odborníka na prehliadku
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A čo tak kupovať len "user very friendly" autá. Teda také na ktorých sa nemá čo pokaziť. Alebo možno je to moja deformácia, že kým sa to hýbe tak je to v poriadku a ak sa nechce hýbať tak ho roztlačíme.
Na posledných asi 6tich autách som ani len neotvoril kapotu, zato som velmi dlho debatoval s majitelom. lol A ono to jazdí... Kritický medzikus je aj tak len ten medzi volantom a pedálmi.
Konkretne podla toho videa, by som o nejakom servise ani neuvažoval, načo hádzať eurá len tak do záchoda.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tak rozdiel bude najskôr v tom, že ty si pravdepodobne nekupoval nič, čo by sa ani zdiaľky ponášalo na BMW 320xd, AT, rok 2014.

Inak tiež si myslím ako tu niekto napísal, že ten predávajúci, ak mu kupujúci to auto dovezie, tak voľajakú drobnosť opraví a tým to pre neho nadobro zhasne.

A ešte mi napadlo, že ak sa trocha človek uskromní, dá sa ísť z toho miesta a zase naspäť po auto aj autobusom alebo vlakom, nemusí to byť nevyhnutne druhé auto, ešte sa tým aj zmenší uhlíková stopa za tú trasu.
Naposledy upravil/-a wilz v 14.10.2019 21:54, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Na to aby si auto jazdil nemusíš ho nutne vlastniť a kupovať. Niekedy našťastie a inokedy bohužial.V 90tych rokoch sme chodili montovať okná aj na SAAB cabrio. :40bd:
A ak by ma predsa len lákalo "báwo" tak mi ujo google našiel toto http://dfens-cz.com/?s=bmw myslím , že to má dosť silnú výpovednú hodnotu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: minac, oco13 a 27 neregistrovaných