Zaseknute tazne zariadenie

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

V tom prípade sa ho snaž nasadiť ako keby hore, tlač ho do tej diery a popritom tlač páčku najprv dole a potom ako pôjde tak by to malo skočiť samo.... dá sa to aj bez nasadzovania, ale tá páčka ide tuho takže to možno vo zveráku alebo tak...podľa mojich skúseností je to zbytočné riešiť bez nasadzovania, nikdy inak som to nenasadzoval... podľa foto je to FABIA 2 po FL, také majú rodičia...takže áno zo 50x som ho už dával hore dole... ale vyhýbam sa mu, keď môžem používam feliciu kde je ťažné na pevno.... a žiadne vyberanie spod zdviháka v rezerve neni nutné...
eaten
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 23.01.2017 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eaten »

Je to prave Octavia III Combi 2013 a defaultny stav ako sa dava k rezerve do kufra je ze sa ta packa zavrie a zamkne .. .preto mi to nejde do hlavy preco to teraz nejde.
No ale za vyskusanie nic nedam, spolu s tym WD sa snad nieco podari :).
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

marikapu napísal:Trucker kľúuud... je to moja susedka :41c2:
A je taká super cica ako sa to o nej debatuje :40bd: ?
karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

Tiez som po roku a pol riesil ako sa to tazne vlastne obsluhuje (O3, bajonetove).
Pozeram navod, potom prisli dvaja kolegovia co stale nieco tahaju a vysvetlili takto.
V kufri to mas akoze zamknute aby sa ten mechanizmus neunavoval. Je to tam dobre aj dat naspat v takom stave. Musis klepnut niecim na tu gulicku ktora ti ten mechanizmus aktivuje po tom ako to vyberies z auta...tych guliciek je tam viac, iba jedna, ta co je vyssie opticky. Len bacha na prsty aby si nemal pri tej packe ktoru stlacas lebo celkom to ma silu:)
Tak snad som ta nepoplietol.
eaten
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 23.01.2017 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eaten »

@66QUATTRO Dakujeeeem! Tak nakoniec to fungovalo ked som to zapojil do auta. Nasledne som packu stlacit len jemne, vyslo to von a mohol som ju normalne zamknut. Zachranil si ma od vecneho rozmyslania nad tym co by mohlo byt zle. Fakt diky! :)
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Zamálo, som rád že pomohlo ;)
Rolko12345
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.02.2017 12:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolko12345 »

Viete mi prosím poradiť s týmto taznyn? Ja keď ho tam dám, kolečko skočí spať a ťažné drží, ale kľúčik ani za svet neviem vybrať. Ako keby sa to kole ko neotocilo poriadne, no rukou to otočiť ďalej nejde :/ dakujem
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Dobrý deň, skúste v prvom rade povedať o aké ťažné zariadenie ide, prípadne foto... následne sa bude lepšie radiť.....

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných