VW Golf IV , 1,9 tdi 74 kw , axr - euro plaketa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Motor v dobrom stave nedymí.Autá ktoré jazdia samé mesto a vyžšie otáčky to nevidelo pol roka často pri plnej podlahe vyhodia kúdol a potom ok.Ale to je mesiace zbierané a ukladané,inak robia emisky z úsmevom.Predo mnou bul Ačkový mercedes a technik ho trápil ako koňa,podla správania robil kamoša lebo sa veľmi snažil,ale nula,bola to dymovnica aj celé bolo divné.kufor plný bandasiek,vykladali to von (kontrola rezervy) proste také divné celé.Ani neprešiel,pozeral som obrazovku ako sme sa posunuli...nesplnil,pritom bolo vidieť záujem,babrali sa s tým pol hodiny
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kamarat ma problemy s cmaxom, tdci, padlo do nudze opakovane, isiel do servisu, nejake cidla pomenili, hovorim mu ze daj si vycistit sanie, aby ten motor mal kade dychat :41c2: , kupodivu si dal poradit, aj servis povedal ze ok, ale az dalsi tyzden, lebo to je pol dna roboty, bude platit 4 hodiny prace x 30e + tesnenia, som zvedavy co povie potom ci este su nudzaky, ci mi to neda preplatit :3906:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Čistenie sania bolo "vymoženostou" diesla,aspoň teda to bolo ropákovi vždy vyčítané.Dnes mu to už celkom prepáčia pretože sa týka aj benzínov len v zákernejšej forme.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ano, take nakarbonovane sacie ventile u direktspiciek to je novy biznis snov, navyse tak kazdych 50000 opyta kominara, tusim orechovymi nadrolenymi skorapinami pri zavretom ventile to kus po kuse treba robit ze ? lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To keď "vypieskuje" hoci aj drťou ryže,no len kto to nerobil si nevie dosť dobre predstaviť čo za svinstvo to je takže skôr hrozí poslanie do "teplých krajín" čistič hajzlov je krásna práca
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mna by hlavne zaujimalo, jak tieto kary testovali v "narocnych" podmienkach od mraziveho severu az po peklo puste..., ked taka drobnost unikla? napriec spektrum vyrobcov...z niekoho tu niekto robi blba :-\
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nič neuniká nikomu.Máš úkol niečo vytvoriť a máš zadané parametre ktoré je nutné splniť.V danej dobe je na hranici možného vyhovieť nevyhnutnému,keď ešte aj čas neskutočne súri,pretože konkurenčné prostredie je neúprosné.Ak je splnený najhlavnejší ciel...počet predaných kusov,niet najmenší dôvod sa zaoberať vecami ktoré by navyše samotného výrobcu poškodzovali.Ĺudia sú dokonale zblbnutý,úplne stačí mať krásne vyzerajúce propagačné materiáli, dobrý marketing,na slovo zľava počúva každý blb,k čomu sa tam zaoberať mrazivým severom.Stačí jedno pekné videjko,pomasírovať ego že to je technika pre úspešných a už to fičí
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Mateusz737 napísal:Mne ide hlavne o to aby tieto staré zadymené vraky už nejazdili takže neprichádza v úvahu mu ešte pomáhať vybavovať zelenú :3c90:
::: ::: A Ty máš aké auto?Dúfam že máš najnovšiu Euro normu, a keď za mesiac vyrobia auto s prísnejšou Euro normou tak pobežíš dať ten svoj starý vrak zošrotovať aby nezadymoval cesty a kúpiš si to najnovšie.
Mateusz737
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Ja mám tiež staré auto ale nie je to diesel :zga27: ale nikde som nepísal ani nikomu neradil že si ma kupovať najnovšie auto ::: aj staré autá môžu mať ukážkové emisie , problém je v tom že tie staré tdicka sú poväčšine vydojene a plus experti to majú nachipovane na 200ps ::: a Ty potom cuchaj tie kudole dymu za nimi :3c90:
Minulé som chcel jedného zastaviť a dohovoriť mu až si dá ten motor doporiadku ale pozerám že nejaký mladý vyplašený aj s frajerkou tak som ho nechal lol

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných