Renault Clio - airbag kontrolka svieti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Justafa
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.10.2019 07:38
Zdieľať na Facebook

Renault Clio - airbag kontrolka svieti

Príspevok od používateľa Justafa »

Dobrý deň
Mam Renault Clio, 2003, benzín, automatická prevodovka. V zime auto zišlo z cesty a vystrelil airbag na strane spolujazdca. V servise mi vymenili celé sedadlo s novým airbagom no kontrolka stále svieti. Znamená to ze ten airbag nefunguje? Čaká ma technická kontrola a obávam sa že auto neprejde. Chcem ho predať. Kúpené bolo v 2018 za 2200 euro no s týmto problémom a poskrabanym lakom neviem za koľko ho predať niekomu kto by si ho vedel opraviť sám. Inak auto jazdí fajn aj po diaľnici. Servisnú knihu nemá.
Dakujem
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

V riadiacej jednotke je zaznam o nehode,a vymazat sa to tak lenm neda.Su 2 moznosti.Bud si kupis novu riadiacu jednotku za stovky,alebo das vymazat crash vo vnutri povodnej jednotky.To je ovela lacnejsia zalezitost.Nie,tebe teraz airbag nefunguje!!!!Ak chces pomozem ti.
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Clio - airbag kontrolka svieti

Príspevok od používateľa Jericho »

Justafa napísal:Dobrý deň
Mam Renault Clio, 2003, benzín, automatická prevodovka... Kúpené bolo v 2018 za 2200 euro...
predajcovi posielam :300f:
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Jericho, musis aj pochopit aj "Justafa"...
On ho kupil burane, za 2200€, zhodnotil ho, lebo ho opravil a teraz po roku by ho rad predal za co najvyssiu cenu, aby sa mu vratili € co do auta dal...

Po 2000€ ide trojkova rada...
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

ja mam clio v rope z 2004teho s 250t+ km na hrbe....u nas nepredajne, ako da sa predat ale za taku cenu ze si to radsej necham a nakrutim na tom dalsich 100tisic km.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných