Neplatna EK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Neplatna EK

Príspevok od používateľa bossix »

Zdravim.

Dnes som sa bol objednat na STK a nastal u mna taky problem. Emisnou kontrolou som pred dvoma rokmi presiel bez problemov, no technickou som bohuzial nepresiel kvoli zlomenemu stieracu a jednej slabse brzdiacej brzde. Nasledna opakovana kontrola uz prebehla v pohode, ale tym padom mi plati dlhsie, a to: EK do 10.10. 2019 a TK do 30.10.2019. Najblizsi datum na ktory sa dalo objednat bol 24.10. a tym padom mi uz vtedy nebude platit EK presne 2 tyzdne. Cital som o tej pokute, ktora sa plati za nedodrzanie datumu STK a teraz neviem co mam robit. Objednat skor sa nedalo, kedze som bol v zahranici a sam som nevedel kedy pridem na Slovensko.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keďže na Slovensku funguje len jediná STK/EK zostáva ti len čakať...
bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bossix »

Niesom debil, bol som sa pytat aj v inej, kedze je par metrov od tejto kde som objednany, bohuzial najblizsi termin je november. V nasom meste su len tieto dva. Pokusim sa este nieco pohladat v Kosiciach, ale nedavam tomu ziadnu sancu.
Kocman85
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 27.11.2008 20:43
Bydlisko: HE + KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kocman85 »

Postav sa ráno o 06:00 v Bidovciach do radu a máš to. Len si pribaľ silnú desiatu, stráviš tam pol dňa.
fecis
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 14.12.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fecis »

STK pri prachárni majú voľné termíny aj v pondelok 7ho treba sa objednať cez ich stránku
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 45 neregistrovaných