Honda HR-V 1.6 i vtec 4x4 LPG , 2000-2005

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pepo pošepkám ti, že koroziu úspešne poráža laminovacia súprava za 10 eur. K dostaniu v každej predajni farby-laky.
A Primeru si drž, lebo náhrada neexistuje.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

toto su niekedy tazke rozhodnutia ci auto s takou vadou kupit alebo nie. na jednej strane je, ako uz bolo napisane ze oprava sa moze po rozobrati skomplikovat a casovo aj cenovo dost navysit, ale na druhej strane v tomto pripade moze ist len o beznu opravu typu vymena tesnenia a s tym spojene dalsie ukony. ale to by musela byt kupa auta za adekvatnu cenu. plus by bolo v tom ze ked pripocitas ku kupnej cene aj cenu servisu tak mas aspon motor porobeny. lebo pri tak starom aute a najazde kilometrov moze byt situacia aj taka ze kupis normalne pojazdny kus za plnu sumu a za mesiac, dva... sa zacne ukazovat tolko veci na opravu ze sa chytis za hlavu. risk je to 50 na 50. zalezi ale aj akeho mas mechanika
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Blbosť , nemôže ísť o bežnú lacnú opravu. Lebo ak by to tak bolo tak si to opraví sám a nepredáva auto, ktoré jazdí za polovicu. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

m..., risk je skĂ´r 85:15 v neprospech kupujĂşceho.
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

ja niesom predajca tej hondy ani nenavadzam na kupu, ale su ludia co uz maju mozno druhe auto, novsie, viac im vyhovujuce... moznosti je viac, a nechcu sa tym starym uz zaoberat. radsej ozeleju par stoviek ze predaju lacnejsie, ale tym si usetria starosti a nervy. tie prenechaju na dalsieho majitela.
priklad v skratke. auto pojazdne, hodnota 1000 eur. nepojazdne 500 eur. do servisu da 1000 eur a je istota ze ho preda za 2000 ? pride kupec a bude stahovat z ceny tak ci tak mozno na 1500. strata je v obidvoch pripadoch 500. akurat ze v prvom je to ,,bez starosti,,
nejdeme tu hovorit o niakom spekulovani, ze ludia su podvodnici atd. to bol len priklad
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

pri tak starom aute a bohvie akom uzivani a servisovani je risk vzdy velky
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Skús radšej pokukať CRV 98-2001. 108kw
Za tú samú spotrebu a cenu máš priestrannejšie a variabilnejšie auto. 4x4 ten istý ako v hrv, dosť som s tým prešiel. Limit je výfuk a výška podvozku. Lpg nechaj tak, moc si to nerozumie spolu.
Tá hrdza je problémová hlavne zadné lemy a výfuk. Inak auto navrhované hlavne pre trh Usa.
Interiér je brutal odolný, po tých rokoch nebudeš počuť ani vrz. Práve na toto spomínam ako jediné auto, v ktorom som sa viezol bez pazvukov. A mne teda barz čo vadí na uši. Len čakaj, že ludia si držia najlepšie kusy a nechcú ich dať z domu.

Taktiež Ravka. To je špička tých rokov v spolahlivosti v segmente.

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných