Ford Transit 1,8 Tdci - vypína v nízkych otáčkach

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

turista
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 28.11.2018 15:51
Zdieľať na Facebook

Ford Transit 1,8 Tdci - vypína v nízkych otáčkach

Príspevok od používateľa turista »

Ahojte, Transit 1,8 tdci mi na 1ke v nízkych otáčkach skapína, neviete čo by to mohlo byť?
salamander8
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 28.10.2014 12:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salamander8 »

baterka alebo motor, mal by si s tym ist na diagnostiku nech to cele neotvarate lebo to bude stat peniaze...
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Transit 1,8 Tdci - vypína v nízkych otáčkach

Príspevok od používateľa christiane »

[quote="turista"v nízkych otáčkach [/quote]
To je kolko v nizkych otackach?Diagnostika co vypisala?Ak sa to nezisti na diagnostike tak my ani zdaleka nebudeme vediet co tomu je.
turista
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 28.11.2018 15:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa turista »

salamander8 napísal:baterka alebo motor, mal by si s tym ist na diagnostiku nech to cele neotvarate lebo to bude stat peniaze...
ahoj, až teraz som sa dokopal k tomu aby som odpovedal tu na fóre. Mal si pravdu, bola to len slabá baterka, dal som tam novú a auto šlape ako hodinky :28b7:

haluz je, že keď vybereš baterku (kým prišla nová kuriérom, tak som mal auto bez baterky), tak sa zamkne rádio. Našťastie mám kód na odomknutie rádia zaznačené v knižke. Sranda, čo tým asi Ford chce povedať, že sa rádio dokáže samé zamknúť? ako je to len OEM Forďácke rádio, alebo aj to sa kradne? :d :D i keď čo sa u nás nekradne, že? :D

inak Ford má aj vlastnú "diagnostiku" priamo v aute, a netreba nič pripájať, tu je video (na páčke vlavo pod volantom je tlacitko SET, to treba držať slačené a otočiť klučom, potom len prepínaš menu)
https://youtu.be/TySmZIR8Zjo
Naposledy upravil/-a turista v 01.10.2019 16:50, upravené celkom 1 krát.
turista
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 28.11.2018 15:51
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Transit 1,8 Tdci - vypína v nízkych otáčkach

Príspevok od používateľa turista »

christiane napísal:[quote="turista"v nízkych otáčkach
To je kolko v nizkych otackach?Diagnostika co vypisala?Ak sa to nezisti na diagnostike tak my ani zdaleka nebudeme vediet co tomu je.[/quote]

ahoj, sorry, že až teraz píšem, boli tam 3 DPF chyby P2463-E1, P242F-61, P2463-C. Chalani mi tam čistili DPF a dávali nové vstreky, vymazali to, no chyby sa stále vracali a auto bolo v nejakom núdzovom režime, pri nízkych otáčkach - okolo 1000 -1200 to proste skapalo, ani priamo vo Forde nevedeli vymazať tie chyby, stále sa vracali. Dal som novú baterku ako poradil salamander8 a zmazal tie chyby a autíčko šlape krásne a bezchybne ako nové :2f93:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Haluz so zamknutím rádia má skoro každá značka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných