Zas a znova objektívna zodpovednosť.

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Zas a znova objektívna zodpovednosť.

Príspevok od používateľa oco13 »

https://www.aktuality.sk/clanok/728566/ ... gn=HP-new2
Mňa by len zaujímalo ako chcú riešiť autá ktoré sa prdávajú "bez prepisu"
https://auto.bazos.sk/inzeraty/bez-prepisu/
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Kto normálny si kúpi auto a neprepíše ho na seba? Ešte keby bolo za cenu, že aj prepis je drahším, tak šlak traf
Respektíve ktorý somár sa spolieha že mu nebudú chodiť domov šeky za to že nový majitel nezaplatil PZP, že nový majitel nebol na STK, že nový majitel dostal pokutu za parkovanie, rýchlosť, že nový majitel prášil po dialnici bez dialničnej známky, že nový majitel natankoval a zdrhol z čerpačky



Ked už v tom článku polícia apeluje aj na chodcovm či cyklistov tak by ich mohla aj rovno pokutovať, lebo tam im objektívna zodpovednosť neponôže a nejde o to aby sa chodci presvedčili či je bezpečné prejsť cez cestu, ale aby rovno pokutovala tých čo sa vôbec nepozerajú, čo prechádzajú kade sa im chce, cyklistov bez reflexných prvkov, cyklistov čo odbočujú bez znamenia, cyklistov čo jazdia po chodníkoch a potom to strihnú cez prechod, opilcov...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ivko preto som dal link na bazoš, a to sú len autá na slovenských tabulkách. Ešte stále je tu množina angličákov, poliakov a iných "inostrannych" wagenov. Už len ak má majitel exekúciu tak je auto neprepísatelné, ak ich má 32 ako jeden moj známy tak sú mu všetky pokuty u prdele.
Prišiel som k tomu tak, že nedávno som hladal motor do traktorčeka a vyskočilo mi Saxo za 200 eur bez prepisu. Majitel mi hovorí - kludne možeš jazdiť papiere tomu platia ešte rok aj pol, ďalej som to s ním už radšej nerozoberal. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

32 aut alebo 32 exekucii ? :)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Exekúcii, jemu je jedno ak prídem a poviem poď za dvacku so mnou na DI, niečo tam napíšeme. a takýchto týpkov stretávam stále viac.
Nech počítam ako chcem tak v cenovej kategorii do 500 eur na dojazd robota a nazad sa takéto auto velmi oplatí.
V prípade núdze , len vystúpiš a povieš volajte majitelovi, ja som to mal len požičané. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných