Ako dopadne kúpa nepojazdného auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja ho nerobím,ale vraj jedno elektrické a jedno klasické,v tejto variácii to bolo opísané.Ja som ho ešte nikdy na dielni nemal
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja pridám pokračovanie story ako ludia počúvajú aké auto vybrať...

Tak kamošova Octavia II 1.6i skončila v Áčkach, naštastie tam posedel iba 3,5hod lebo zavierali o 21:00 a kvôli nemu potiahli do 21:30, z inzerovaných 6200€ bolo slúbené 5500-6000€
Reálne to začalo na 4500€, ale tak dotiahol to na tých 5500€ bez toho aby si zobral auto od nich

Prišlo na kúpu, bola na ruke Octavia II 2.0TDI 2006 za dobrú cenu a ale po obhliadke zhodnotil že síce dobrá cena, ale aj priznané nejaké problémyod majitela a sám uznal že to asi nechce. Vravím mu prvé 2.0TDI nikto nechce, pozri si na internete, čítaj....

No a nakoniec kúpil Passat 2.0TDI, DSG, mala by to byť údajne 2009, dovoz z IT necelých 200tkm a hlavne to kúpil v tom slávnom trojuholníku autičkárov, on konkrétne z BN... Samozrejme aj tam sa dá kúpiť solídne auto, ale kto može sa tým okresom radšej vyhne

Som zvedavý, zatial dal groše na prihlásenie, musí počkať 10 dní, víde ho to na cca 7000€

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 32 neregistrovaných