auto po nehode

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sendy45
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 18.09.2019 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sendy45 »

Dep, ako dokazem podla VIN cisla zistit ci auto bolo, respektive nebolo burane v EU? Na policii?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tam asi ťažko, oni nič také neevidujú. Ako by aj mohli keď sa im všetko nehlási, že?
sendy45
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 18.09.2019 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sendy45 »

tak kde sa to da zistit?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pred kupou auta pri fyzickej obliadke predsa... ked som si vyberal zenu, tiez som na internete nerobil detektiva ale som si ju poriadne fyzicky preklepol... aj medzi napravami som kukol ci nebola prilis naburana predtym...

Tak ako zaznelo, zlava musi byt poriadna, inak nezaujem. 2015ky 2.0tdi superby s najazdom pod sest cifier (teda 100.000) vobec nie su samozrejme za 11.000 eur, ale to uz necham na rozhodnuti niekoho ineho. Cenovy rozptyl je obrovsky, podla vybavy. Kombik, 4x4, dsg, koza, to zvysuje cenu o 3000-4000 len tak fikne.

Inak ja proti havarovanym vozom nic nemam, ani moja stara ktora jazdi Voyagera co bol na celej pravej strane odraty. Nechytena strecha ani podbehy, jednoducho odraty o zvodidla na urovni dveri - ujo sa vyhybal pretekarovi oproti aby nebola čelovica... trojrocny voz vtedy kupeny a opraveny za 6.000 eur bez dph, nove 42.000 vratane dph, bezna cenovka 3rocnych bola vtedy okolo 20.000 tak som si to prebral ze aaaaano tutok sa podpisem velmi rad. Keby mi to niekto ponukal za 17.000 tak sa na to vyprdnem.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ako píše mhlavaty, kto sa rozumie , sa rozumie a vie kam pozrieť a na čo pozrieť, kde čo ma byť a kde čo nemá byť pri opravovanom buranom aute..
A kecať o tom vie vždy ten, čo to nikdy nerobil...

Skuste opraviť len tak lahko burane auto, že ma jedno rozbite svetlo a pokrčený blatník okolo toho, a uvidite ako sa vam ta oprava podarí... :4090:

A tí čo to robili x-krat vedia , či maju pred sebou prácu profesionala, alebo fušera...

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní