Skusenosti s internetovými firmami na nahr.diely

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Dnes je obchodov ako maku, kupujem z viacero eshopov ale dodanie 1-2 týždne by ma jeblo.

Ja som pár krát objednal z nejakého eshopu z oravy - ide to asi z PL, ale čo človeka poteší je že poobede objedná a ono to na druhý den príde!!!
Z väčšiny ostatných príde o den neskôr, zásada ale je že objednávam iba tovar čo je skladom, vždy sa dá vybrať nejaká alternatíva
palo974
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 30.07.2015 17:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palo974 »

Posielajú to z Nemecka. Aj položky, ktoré sú označené ako skladové, tak to trvá tak týždeń, kým balík odošlú.

Asi nie sú tak úplne skladom.

Vždy s tým počítam a vynahradí mi to polovičná cena oproti tunajším eshopom.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Ja rád si porovnavam značky a ceny ND. Tiež ma zaujíma názor iných, ako su spokojní s tým konkrétnym ND na fórach.

Kebyže prídem do predajne a budem tam 30 min zdržiavať predavaca, tak budem za blbca. A s hrubou predstavou o rozpočte opravy sa aspoň viem pripraviť predtým ako prídem do servisu.

Olej, filtre z eshopu, ostatné diely u mechanika, ktorý má auto na zdvíhaku (ako spomímal Milan Hlavaty)
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

oco13 napísal:Ja to vidím tak , že nákupom v eshope akoby som hovoril mechanikovi - neverím ti. Ale ak niekomu neverím tak mu nedám robiť auto.
Eshop je pre mňa , čo si doma skladám traktorček a ak by som šroubenie kúpil v NZ tak zaplatím 6 eur, kdežto z cz eshopu ho mám za 70 centov. lol Eshop je pre toho kto si doma sám opravuje auto (čokolvek) a má čas.
A druhá vec je , že zásadne nejdem k mechanikovi s tým - vymeň mi turbo, brzdy, stabilizačné tyčky atď. Idem k nemu že auto neťahá, nebrzdí, tancuje na ceste a on nech hladá kde je chyba.
Celé toto forum je vlastne len barlička pre tých čo si kúpili príliš drahú opicu a teraz sú v úzkych.
Oco tak s prvou a poslednou vetou nemas pravdu.Preco by som si nedoniesol objednanu suciastku napr,z com..,ked som doteraz s nimi nemal problem a posielaju naozaj orig.diel za dobru cenu.Moj automechanik nakupuje len na zltej stranke a tam su ceny dvojnasobne a ja to musim zaplatit.A zo skusenosti viem,ze ani na tej stranke to nieje vyhra.
Je tu vela takych,ktory sem chodia preto aby sa cosi naucili a pochopili princip fungovania a dozvedeli sa vzacne informacie na ktore nemuseli prist vlastnou chybou.Ten kto si kupy "limuzinu"za posledne eura nepomoze ziadna barlicka.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: peterosusky a 86 neregistrovaných