Prevoz 3,5t vozíku na dodávke do 3t

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ace
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.01.2008 19:35
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Pepo. 64

Príspevok od používateľa ace »

Prosím Vás ,nepíšte za každú cenu o veciach,o ktorých nič neviete.Ako môžeš presviedčať ďalšich šiestich ľudí,že máš pravdu.Nechapem ako si mohol doteraz existovať.Ved Ťa musia mať všetci naokolo za debka. Nehnevajte sa prosím ,musel som reagovať.
Chlapík to už dávno previezol,čo chcel a ostatný čo to čítajú dostávajú mätúce informácie. Keď niekoľký napíšu, že rozhoduje okamžitá hmotnosť prívesu,tak si to over,a potom píš . Na názory nevzdelanych a neskusenych tu nikto nie je zvedavý. Prepáčte.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

wilz napísal:Seven, zase krčmové reči. Keby si toho rumuna všimol nejaký policajt, ktorý v tej chvíli má čas a chuť sa mu venovať, tak by mu podľa toho čo píšeš zobral všetky doklady a papiere čo má.
Ak ho nechali, mal šťastie.
V tejto téme je o inom a myslím aj zodpovedané.
museli ho vidiet okolo rosenheim vzdy jazdi aspon 5 aut 3 civilne bmw 5 2 policajne.aj po vlastnej osi tahaju rumuni na vrakoch ktore sa mozu zosypat jeden mal na 4 golfe prednu kapotu lanom oviazanu aby mu neodletela a neriesia to.asi su radi ze to vyvazaju prec.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Re: Pepo. 64

Príspevok od používateľa pepo64 »

ace napísal:Prosím Vás ,nepíšte za každú cenu o veciach,o ktorých nič neviete.Ako môžeš presviedčať ďalšich šiestich ľudí,že máš pravdu.Nechapem ako si mohol doteraz existovať.Ved Ťa musia mať všetci naokolo za debka. Nehnevajte sa prosím ,musel som reagovať.
Chlapík to už dávno previezol,čo chcel a ostatný čo to čítajú dostávajú mätúce informácie. Keď niekoľký napíšu, že rozhoduje okamžitá hmotnosť prívesu,tak si to over,a potom píš . Na názory nevzdelanych a neskusenych tu nikto nie je zvedavý. Prepáčte.
nikoho nepresviedčam že mám pravdu,keď šesť ľudí píše že je niečo tak či onak neznamená to že je to naozaj tak či onak. píšem o veciach ktoré sa naozaj stali, zadávateľovi témy chcem poradiť, a naposledy hovorím za autom ktoré môže podľa nie vp alebo mýta či diaľničných poplatkov ale podľa tp= to je smerodajné ťahať 3.0t nemôže zapojiť vozík ktorý má maximálku 3,5t.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pepo uisťujem ťa že sa mýliš. Tá maximalka v tp je už len na to aby policajt vedel či si ho nepreťažil. Už to nemá žiaden súvis s ťažným vozidlom.
A ver tomu že aj tá maximalka v tp má svoje opodstatnenie. Ja na svojom vozíku čo má max 750kg vozím bežne 1,5 tony. Ak by ma zastavili (s váhou) tak ho ťažné vozidlo vôbec nezaujíma, ale naúčtuje mi percentá podla preťaženia.A pokuta by presiahla cenu vozíka aj auta dokopy :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Stibro
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 02.10.2008 21:07
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Stibro »

pepo64, mýliš sa. Tu máš odkaz s príkladom: https://www.mindop.sk/ministerstvo-1/st ... ho-vozidla
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Kolko sa plati za pretazenie? Za kazde kilo? Alebo je sadzba od-do?

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: maiob a 12 neregistrovaných